رفتن به محتوای اصلی
x
 • شهرگاه، رویدادی از جنس هم اندیشی دانشگاه و مدیریت شهری این بار در حوزه ی محیط زیست
  به منظور حرکت در راستای اهداف دانشگاه در خصوص پاسخگویی اجتماعی صبح روز پنجشنبه، بیست و هفتم اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ نشستی با عنوان شهرگاه در محل سالن شهید بهشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار گردید.
 • اولین جلسه کمیته HSE دانشکده بهداشت در سال جدید

  در راستای اجرایی نمودن مصوبات کمیته HSE دانشکده، جلسه ای در روز چهارشنبه مورخ 9/3/1403 به ریاست سرکار خانم دکتر مصطفوی در محل دفتر ریاست دانشکده برگزار شد.

 • گرامیداشت هفته آموزش و دهه کرامت
  گرامیداشت هفته آموزش و دهه کرامت

  به مناسبت هفته آموزش و هفته کرامت ۲۹ دردیبهشت ماه ۱۴۰۳مراسمی در دانشکده بهداشت  برگزارگردید. 

  در روز اول هفته آموزش از کارکنان آموزشی دانشکده در گروه های مختلف آموزشی و دانشجویانی که بیش از ۲ نمره در معدل پیشرفت تحصیلی داشته اند با حضورهیئت رئیسه دانشکده بهداشت قدر دانی شد. 

 • ۲۷ اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی
  ۲۷ اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی

  روز شنبه 29 اردیبهشت بمناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی با حضور دکتر مصطفوی ریاست دانشکده ،آقای علوی معاون اداری و مالی و مهندس حیدری مسئول امور عمومی از زحمات مسئول روابط عمومی دانشکده مهندس فلاحتی تقدیر بعمل آمد. 

   

 • برگزاری اردوی پیرغار
  برگزاری اردوی پیرغار

  روز چهارشنبه 19 اردیبهشت ماه با همکاری و مشارکت  معاونت دانشجویی فرهنگی  دانشگاه ،معاونت دانشجویی فرهنگی دانشکده و روابط عمومی اردوی دانشجویان دختر دانشکده بهداشت برگزار گردید. 

 • برگزاری مجلس یادبود استاد زنده یاد مرحومه مهندس عشقی
  برگزاری مجلس یادبود استاد زنده یاد مرحومه مهندس عشقی

  روز سه شنبه 18 اردیبهشت 1402 مجلس ترحیم  استاد زنده یاد مرحومه مهندس عشقی عضو هیئت علمی بازنشسته گروه مهندسی بهداشت محیط در سالن کوثر دانشکده بهداشت برگزار گردید.

  در این مراسم که با حضور ریاست ،اعضاء هیئت علمی،کارکنان ،دوستان، خانواده ودانشجویان دانشکده انجام شد حضار با بیان خاطرات ،قرائت قران ،فاتحه و صلوات برای مرحومه از درگاه ایزد متعال غفران الهی را مسئلت نمودند.

 • گرامی داشت روز جهانی کارگر
  گرامی داشت روز جهانی کارگر

  به مناسبت روز جهانی کارگر روز سه شنبه 11 اردیبهشت 1403 از پرسنل خدمات دانشکده در دفتر ریاست تقدیر بعمل آمد.

 • روز استاد مبارک

  به مناسبت 12 اردیبهشت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و روز استاد از اساتید و کارشناسان آموزشی دانشکده تجلیل بعمل آمد. 

 • هفته سلامت گرامی
  گرامی داشت هفته سلامت

  به مناسبت گرامیداشت هفته سلامت دکتر مصطفوی رییس دانشکده ،دکتر زمانی معاون دانشجویی و فرهنگی، دکتر عمیدی مدیر گروه آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت و دکتر فتحیان عضو هیئت علمی دانشکده از کلاسها در حین آموزش دانشجویان بازدید بعمل آوردند.

  همچنین به همین مناسبت برنامه های متنوی ورزشی در محوطه دانشکده برگزار گردید.

 • ۲۵ فروردین روز ملی منابع انسانی گرامی باد


  به مناسبت 25 فروردین روز ملی منابع انسانی از زحمات مسئول کارگزینی دانشکده تقدیر بعمل آمد

 • ضیافت افطاری در دانشکده بهداشت
  ضیافت افطاری در دانشکده بهداشت

  روز یکشنبه 19 فروردین 1403 اساتید ، کارکنان و بازنشستگان دانشکده ، در ضیافت افطار که در تالار فیروزه دانشگاه برگزار گردید شرکت نمودند.

 • برگزاری جلسه اختتامیه اولین جشنواره رسانه های سلامت با محوریت ایران من جوان بمان
  برگزاری جلسه اختتامیه اولین جشنواره رسانه های سلامت با محوریت ایران من جوان بمان

  جلسه اختتامیه اولین جشنواره رسانه های سلامت با محوریت ایران من جوان بمان، در تاریخ دوشنبه 21 اسفند ماه1402 در محل تالار میعاد دانشکده بهداشت با حضور دکترمصطفوی ریاست دانشکده بهداشت، دکترابوفاضلی رئیس مرکز بهداشت شماره 2 اصفهان، اساتید، کارکنان، دانشجویان و حضور سخنران ویژه آقای دکتر صدری مشاورکمسیون جوانی جمعیت مجلس شورای اسلامی و دکتر علی عسگری کنشگر جمعیت و نماینده مجمع فعالان جمعیت برگزار گردید. در این جلسه خانم دکتر مصطفوی و آقای دکتر صدری سخنانی ایراد نموده و به سوالات دانشجویان در این زمینه پاسخ دادند.

 • ۱۵ اسفند روز درختکاری
  ۱۵ اسفند روز درختکاری و دوستی با طبیعت در دانشکده


  به مناسبت روز درختکاری تعدادی نهال روزسه شنبه پانزدهم اسفندماه ساعت ۹:۳۰ در محوطه دانشکده بهداشت غرس گردید.

  در این فعالیت اساتید ،همکاران و دانشجویان شرکت داشتند.

 • برگزاری پنجاه و چهارمین جلسه شورای دانشکده بهداشت
  برگزاری پنجاه و چهارمین جلسه شورای دانشکده بهداشت

  پنجاه و چهارمین جلسه شورای دانشکده بهداشت روز شنبه مورخ 12 اسفندماه 1402 در محل دفتر ریاست دانشکده برگزار شد .

  در این جلسه که با حضور ریاست، معاونین، مدیران گروههای آموزشی، مسئول دفترEDO  دانشکده، مشاور رئیس دانشکده در امور بین الملل، و مسئول آموزش بین الملل دانشکده تشکیل گردید، موارد زیر مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

 • میلاد منجی عالم بشریت و روز جوان مبارک

  به مناسبت ولادت سراسر نور حضرت صاحب الزمان و روز جوا ن چهارشنبه سوم اسفندماه مجلس جشنی در محوطه دانشکده بهداشت با حضور اساتید، همکاران و دانشجویان برگزار گردید.

 • پویش اطلاع رسانی و فرهنگ سازی تغذیه سالم
  پویش اطلاع رسانی و فرهنگ سازی تغذیه سالم

  با حضور دکتر ابوفاضلی ریاست مرکز بهداشت  شماره دو، اعضاء هیئت علمی دانشکده ،کارشناسان مرکز بهداشت و دانشکده و همچنین دانشجویان پویش اطلاع رسانی و فرهنگ سازی تغذیه سالم  با شعار از کودکی تا پیری ،لبنیات دوست سلامتی و انتخاب همه،نمک کم اما تصفیه شده یددار ، به همت معاونت دانشجویی فرهنگی دانشکده بهداشت،مرکز بهداشت شماره دو شهرستان اصفهان و آزمایشگاه رسانه آموزشی دانشکده بهداشت روز یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ برگزار گردید.

 • عید مبعث و ایام الله دهه فجر مبارک
  • به مناسبت عید مبعث و ایام الله دهه فجر جشنی روز چهار شنبه ۱٨ بهمن ماه ۱۴۰۲ با حضور اساتید، همکاران و دانشجویان در محوطه دانشکده بهداشت برگزار گردید.
 • ارتقاء مرتبه به درجه استادی
  • دکتر حسین شهنازی عضو هیئت علمی گروه آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت دانشکده بهداشت از مرتبه دانشیاری به رتبه استادی ارتقاء یافتند.
  • این موفقیت را به ایشان ،اعضاء محترم و کارکنان گروه آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت تبریک عرض نموده و توفیقات بیشتر را از درگاه ایزد منان برای ایشان مسئلت می نماییم
 • برگزاری کنفرانس علمی جایگاه HSE در ارتقای سلامت و بهره وری نیروی انسانی در دامداری های استان اصفهان

   

  کنفرانس علمی جایگاه HSE در ارتقای سلامت و بهره وری نیروی انسانی در دامداری های استان اصفهان با حضور افزون بر 200 نفر از استادان، کارشناسان و دانشجویان حوزه HSE (بهداشت، ایمنی، محیط زیست) و علوم دامی روز یکشنبه مورخ 08/11/1402 در محل تالار ابن سینا مرکز همایش های علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار گردید.

 • بزرگداشت میلاد حضرت علی(ص) و روز مرد در دانشکده بهداشت
  جشن میلاد حضرت علی(ع) و بزرگداشت روز پدر در دانشکده بهداشت

   

  ولادت با سعادت حضرت علی ابن ابیطالب (ع) فرصتی است برای گرامی داشت مقام پدر، و مردان جامعه، مردانی که با سخت کوشی ،تفکر و پیروی از امامان معصوم، بزرگترین خدمات را به جامعه می‌کنند. به همین مناسبت مراسم جشنی با حضور آقایان دانشکده روز چهارشنبه 4 بهمن ماه در محل تالار کوثر دانشکده بهداشت برگزار گردید.

 •  میلاد با سعادت مولی الموحدین و روز پدر مبارک

   

  مراسم گرامیداشت ولادت سراسر نور مولود کعبه حضرت علی ابن ابیطالب علیه السلام و روز پدر روز سه شنبه سوم بهمن ماه در محوطه دانشکده بهداشت برگزار گردید

 • اجرای پویش ملی سلامت در پردیس دانشگاه
  اجرای پویش ملی سلامت در پردیس دانشگاه

  بر اساس مصوبات اولین جلسه ستاد اجرایی دانشگاهی پویش ملی سلامت ، مدیریت و اجرای برنامه غربالگری اساتید، کارمندان و دانشجویان در پردیس دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه اصفهان به دانشکده بهداشت واگذار گردید.  لذا پس از ابلاغ این مصوبه و انجام هماهنگی های لازم با دانشکده ها و حوزه های معاونت آموزشی، پشتیبانی، دانشجویی فرهنگی و تحقیقات و فناوری دانشگاههای علوم پزشکی و اصفهان سرکار خانم دکتر فتحیان به عنوان مدیر اجرایی برنامه انتخاب شده و پس از تشکیل تیم های اجرایی متشکل از دانشجویان ترم های 7، 5 و 3 کارشناسی بهداشت عمومی و ده نفر

 • جلسه گزارش پیشرفت طرح تدوین و ارزشیابی برنامه جامع رصد آمایش جمعیت و نرخ باروری استان اصفهان تا سال ۱۴۰۴
  جلسه گزارش پیشرفت طرح تدوین و ارزشیابی برنامه جامع رصد آمایش جمعیت و نرخ باروری استان اصفهان تا سال ۱۴۰۴

  روز سه شنبه ۱۲ دیماه دومین جلسه گزارش پیشرفت طرح های تحقیقاتی مرتبط با طرح " تدوین و ارزشیابی برنامه جامع رصد آمایش جمعیت و نرخ باروری استان اصفهان تا سال ۱۴۰۴" که به سفارش معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با مدیریت دانشکده بهداشت در حال اجرا ست با حضور اعضای هیات علمی دانشکده های بهداشت و مدیریت و اطلاع رسانی برگزار گردید. در این جلسه ضمن بررسی روند اجرایی طرح ها به طرح چالشها ی مجریان در فرآیند اجرای طرح پرداخته شد.

   

 • برگزاري مراسم جشن ميلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت روز زن و مقام مادر در دانشکده بهداشت
  برگزاری مراسم جشن ميلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت روز زن و مقام مادر در دانشکده بهداشت

  ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) فرصتی است برای گرامی داشت مقام مادر، همسر و زنان جامعه،  زنانی که با تربیت فرزندان و آینده سازان کشورمان، بزرگترین خدمات را به جامعه می‌کنند. به مناسبت میلاد حضرت زهرا (س) و روز زن مراسم جشن با حضور بانوان دانشکده در روز چهارشنبه 13 دیماه  در محل تالار کوثر برگزار گردید.

 • برگزاری ایستگاه آخر معرفی المپیاد دانشجویی دانشکده بهداشت
  برگزاری ایستگاه آخر معرفی المپیاد دانشجویی دانشکده بهداشت

  29 آذرماه 1402 در دانشکده بهداشت آخرین روز ایستگاه معرفی المپیاد علمی دانشجویی و ترغیب دانشجویان مقاطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی به شرکت در شانزدهمین دوره المپیاد علمی دانشجویی وزارت بهداشت برگزار گردید.

 • برپایی ایستگاه آشنایی با المپیاد دانشجویی در دانشکده بهداشت
  برپایی ایستگاه آشنایی با المپیاد دانشجویی در دانشکده بهداشت

  دوشنبه27 آذرماه 1402 در دانشکده ایستگاه هایی جهت معرفی المپیاد علمی دانشجویی و ترغیب دانشجویان مقاطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی به شرکت در شانزدهمین دوره المپیاد علمی دانشجویی وزارت بهداشت دایر گردید. قابل ذکر است که این ایستگاه ها تا روز 29 آذر ماه جهت راهنمایی دانشجویان در ساعت 11:30 تا 12:30 برقرار خواهند بود.

 • نشست خبری پایان نامه های مبتنی بر ترجمان دانش دانشکده بهداشت

  روز سه شنبه بیست و یکم  آذرماه  نشست خبری در خصوص طرح های پایان نامه ای مبتنی بر ترجمان دانش با حضور نمایندگان و کارشناسان معاونت پژوهشی دانشگاه، ریاست، معاون پژوهشی،اعضاء هیئت علمی دانشکده بهداشت و خبرنگاران رسانه های مختلف در تالار کوثر دانشکده بهداشت برگزار شد.

 • تبریک روز دانشجو و حضور در کلاسهای درس

  به منظورگرامیداشت و تبریک روز دانشجو  ریاست دانشکده، معاون دانشجویی فرهنگی و جمعی از اساتید با حضور در کلاس های درس و اهدای یادبود ، این روز را به دانشجویان تبریک گفته وجهت ایجاد همدلی و حمایت از دانشجویان در راستای دستابی به اهداف در حوزه های مختلف آموزشی ، فرهنگی و پژوهشی با آنان صحبت کردند.

 • نشست صمیمی مسئولین دانشکده با دانشجویان
  نشست صمیمی مسئولین دانشکده با دانشجویان

  به مناسبت روز دانشجو جلسه نشست صمیمی با دانشجویان با حضور ریاست ، معاونین آموزشی،دانشجویی فرهنگی و پژوهشی در تالار میعاد برگزار گردید . در این جلسه دانشجویان به طرح پیشنهادات ، مسایل و مشکلات خود در حوزه های مختلف پرداخته و با مسئولین در این خصوص به گفتگو نشستند .  

 • برگزاری میز مسائل استان اصفهان – حیطه آلودگی هوا

  از سری نشست های با عنوان میز مسائل استان اصفهان – حیطه آلودگی هوا، نشست مربوط به آلودگی هوا، در ساعت 10 روز دوشنبه مورخ 1402/9/13 و مقارن با هفته پژوهش در سالن کوثر دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار شد.

 • روز حسابدار مبارک

  روز شنبه 18 آدرماه 1402 دکتر مصطفوی رییس دانشکده و آقای علوی معاون اداری و مالی به مناسبت روز حسابداری از زحمات مسئول و کارکنان واحد حسابداری با تقدیم لوح سپاس تقدیر بعمل آوردند.

 •  برگزاری پنجاه و سومین جلسه شورای دانشکده بهداشت

   

  پنجاه و سومین جلسه شورای دانشکده بهداشت روز شنبه مورخ 18 آذرماه 1402 در محل دفتر ریاست دانشکده برگزار شد .

 • برپایی غرفه به مناسبت آذرماه پژوهش
  برپایی غرفه به مناسبت آذرماه پژوهش
  • روز چهارشنبه 8 آذرماه در حاشیه برگزاری همایش هفته پژوهش 1402 رئیس محترم دانشگاه ،معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه و هیئت همراه از غرفه دانشکده بهداشت در تالار گسترش بازدید نمودند.
 • ارتقاء مرتبه به درجه استادی

  دکتر مریم عمیدی مظاهری عضو هیئت علمی گروه آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت دانشکده بهداشت از مرتبه دانشیاری به رتبه استادی ارتقاء یافتند.

  این موفقیت را به ایشان ،اعضاء محترم و کارکنان گروه آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت تبریک عرض نموده و توفیقات بیشتر را از درگاه ایزد منان برای ایشان مسئلت می نماییم

 • برگزاری سومین کارگاه آموزشی پاییزه
  برگزاری سومین کارگاه آموزشی پاییزه

  در ششمین روز آذر ماه پژوهش1402 سومین کارگاه آموزشی پاییزه با عنوان"معرفی سایتهای کاربردی در تحقیقات "در دانشکده بهداشت برگزار گردید.

 • نشست صمیمانه  هیئت رییسه دانشکده بهداشت با کارمندان در جلسه صبحانه کاری
  نشست صمیمانه  هیئت رییسه دانشکده بهداشت با کارمندان در جلسه صبحانه کاری

  روز یکشنبه 5 آذر ماه 1402 نشست صمیمانه  هیئت رییسه دانشکده ، دکتر مصطفوی ریاست دانشکده،دکتر ابراهیمی معاون پژوهشی،دکتر شهنازی معاون آموزشی،دکتر زمانی معاون دانشجویی و فرهنگی وآقای علوی معاون اداری مالی با کارکنان  دانشکده بهداشت در محل سالن کنفرانس کوثر برگزار گردید.

 • معرفی سایتهای کاربردی در تحقیقات پژوهشی 

  در آذرماه  پژوهش روز یکشنبه 5 آذر 1402 دومین کارگاه آموزشی دانشجویی پاییزه با عنوان معرفی سایتهای کاربردی در تحقیقات با حضور دانشجویان در کلاس پهلوان نژاد دانشکده بهداشت برگزار گردید.

   

 • برگزاری کارگاه آموزشی دانشجویی مدرسه پاییزه با عنوان هوش مصنوعی در پژوهش
  برگزاری کارگاه آموزشی دانشجویی مدرسه پاییزه با عنوان هوش مصنوعی در پژوهش

  به مناسبت آذر ماه پژوهش اولین کارگاه از مجموعه کارگاههای "کاربرد هوش مصنوعی در حوزه سلامت" با عنوان هوش مصنوعی در پژوهش روز شنبه 4 آذر 1402 با حضور دانشجویان علاقمند به این حوزه در دانشکده بهداشت برگزار گردید.

 • مراسم هفته ملی سلامت بانوان ایرانی ۱۴۰۲ با عنوان « بانوی سالم، خانواده سالم، جامعه سالم »در محوطه دانشکده  بهداشت برگزارشد .

  به مناسبت هفته سلامت بانوان مراسمی روز سه شنبه ۳۰ آبانماه از ساعت ۹:۳۰ صبح همراه با مسابقه دارت در محوطه دانشکده  بهداشت با حضوراساتید ،کارکنان و دانشجویان برگزارشد . شایان ذکر است این مراسم بدلیل آلودگی هوا در هفته های گذشته  با تاخیر برگزار گردید.

  ضمنا به همین مناسبت خانم مهندس زهره محبیان دانشجوی دکتری بهداشت حرفه ای و ایمنی کار در روز یکشنبه ۲۱ آبان ماه در خصوص مواجهه آرایشگران خانم با عوامل زیان اور محیط کار سخنرانی کردند..

 • برگزاری کارگاه آشنایی با سامانه اساتید مشاور
  برگزاری کارگاه آشنایی با سامانه اساتید مشاور

  روز چهارشنبه 24 آبانماه کارگاه آشنایی با سامانه اساتید مشاور توسط واحد اساتید مشاور دانشکده بهداشت برگزار گردید.

 • جلسه هسته پیشرفت تحصیلی
  جلسه هسته پیشرفت تحصیلی

  جلسه هسته پیشرفت تحصیلی با حضور معاون آموزشی دانشکده، مسئول اساتید مشاور، مسئول دفتر مشاوره دانشکده، مدیران گروههای آموزشی ، اساتید مشاور دانشجویان و نماینده دفتر مشاوره معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه روز شنبه 13 آبانماه در تالار محمد زاده دانشکده بهداشت برگزار گردید.

   در این جلسه مشکلات تحصیلی دانشجویان دچار افت معدل و مشروطی مطرح و در مورد وظایف اساتید مشاور و دفتر مشاوره دانشکده بحث و تبادل نظر گردید.

 • برگزاری جلسه کمیته تحقیقات نظام سلامت
  برگزاری جلسه کمیته مجله تحقیقات نظام سلامت

  جلسه کمیته مجله تحقیقات نظام سلامت رور سه شنبه 9 آبانماه با حضور ریاست دانشکده ،سردبیر و دبیران تخصصی برگزار گردید.

  در این جلسه گزارشی از وضعیت مقالات ارسالی به مجله توسط کارشناس مجله ارائه گردید . سپس در خصوص راهکارهای ارتقاء کیفی مجلات بحث و تبادل نظر و تصمیمات مقتضی اتخاذ گردید

 • بازدید ارزیابان برنامه اعتباربخشی موسسه ای از دانشکده بهداشت
  بازدید ارزیابان اعتبار بخشی موسسه ای ازدانشکده بهداشت

  روز یکشنبه 7 آبان ماه ،تیم ارزیابان اعتبار بخشی موسسه ای از دانشکده بهداشت بازدید بعمل آوردند.

  در این بازدید که بمنظور بررسی استانداردهای مصوبه ملی در حیطه های مختلف صورت گرفت ،بخشهای مختلف دانشکده مورد ارزیابی قرار گرفت.

  ریاست دانشکده ،معاونین،مدیران گروههای آموزشی و کارشناسان ،تیم ارزیابی را همراهی نموده و پاسخگوی سوالات آنها بودند.

 • بزرگداشت روز جهانی آمار در دانشکده بهداشت
  بزرگداشت روز جهانی آمار در دانشکده بهداشت

  روز یکشنبه 30 مهرماه به مناسبت روز جهانی آمار جلسه ای با حضور ریاست محترم، معاونین و مدیران گروه های آموزشی دانشکده و جمعی از اعضای هیات علمی و فرهیختگان بازنشسته در محل تالار کوثر برگزار گردید.

    در این جلسه خانم دکتر مصطفوی ضمن تبریک مناسبت روز جهانی آمار، از اساتید دکتر مرجان منصوریان، دکتر محمدرضا مرآثی، دکتر آوات فیضی و مهندس اکبر حسن زاده که اسامی آنها در لیست %2 دانشمندان پر استناد جهان در سال 2023 قرار دارد، تجلیل بعمل آورده و قدردانی نمودند.

 • برگزاری جشن دانشجویان ورودی سال ۱۴۰۲ در دانشکده بهداشت
  برگزاری جشن دانشجویان ورودی سال ۱۴۰۲ در دانشکده بهداشت

  در روز دو شنبه مورخ ۲۴/ ۷/ ۱۴۰۲ از ساعت ۸ لغایت ۱۲ مراسم جشن دانشجویان جدیدالورود دانشکده بهداشت در تالار میعاد و سپس در گروههای آموزشی با حضور هیات رئیسه دانشکده ، مدیران و کارشناسان  گروههای آموزشی و دانشجویان جدید الورود برگزار گردید .

 • ارتقاء مرتبه به درجه استادی
  ارتقاء مرتبه به درجه استادی

  دکتر حبیب الله دهقان عضو هیئت علمی گروه مهندسی بهداشت حرفه ای دانشکده بهداشت از مرتبه دانشیاری به رتبه استادی ارتقاء یافتند.

  این موفقیت را به ایشان ،اعضاء محترم و کارکنان گروه مهندسی بهداشت حرفه ای تبریک عرض نموده و توفیقات بیشتر را از درگاه ایزد منان برای ایشان مسئلت می نماییم

 • رتبه دوم کشوری عارفه سعیدی در جشنواره نوای خوش

  سعیدی

  عارفه سعیدی دانشجوی کارشناسی بهداشت مدارس دانشکده بهداشت رتبه دوم کشوررا در جشنواره نوای خوش کسب نمودند این موفقیت را به ایشان تبریک عرض می نماییم.

   

 • برگزاری جلسه بازدید و ارزیابی کتابخانه دانشکده بهداشت
  برگزاری جلسه بازدید و ارزیابی کتابخانه دانشکده بهداشت

  جلسه بازدید و ارزیابی عملکرد کتابخانه دانشکده های بهداشت و تغذیه در تاریخ 23/7/1402 با حضور مسئولین محترم دانشکده بهداشت، معاون محترم پژوهشی دانشکده تغذیه و اعضای محترم کارگروه ارزیابی شورای سیاست‌گذاری کتابخانه های دانشگاه برگزار شد. در این جلسه ضمن ارزیابی خدمات و امکانات کتابخانه بر اساس استاندارد کتابخانه های دانشگاهی، پیرامون مسائل و مشکلات مربوط به کتابخانه بحث و تبادل نظر بعمل آمد.

 • جلسه هماهنگي اعتبار بخشي موسسه اي در دانشکده بهداشت
  جلسه هماهنگي اعتبار بخشي موسسه اي در دانشکده بهداشت

  در روز شنبه مورخ 15/7/1402 از ساعت 10 صبح و با حضور معاونين و مدیران محترم گروههای آموزشی و مسئول دفتر EDOدانشكده بهداشت جلسه هماهنگي اعتبار بخشي موسسه اي دفتر ریاست دانشکده برگزار شد. در اين جلسه ضمن بررسي استانداردهاي مورد نظر در اعتبار بخشي موسسه اي ، مقرر گرديد معاونت هاي دانشكده و مدیران محترم گروههای آموزشی  نسبت به خود ارزيابي اين استانداردها و بررسي نواقص موجود و رفع آن اهتمام لازم را به عمل آورند.

 • چهار نفر از اساتید دانشکده بهداشت در لیست ۲% دانشمندان برتر جهان
  چهار نفر از اساتید دانشکده بهداشت در لیست ۲% دانشمندان برتر جهان

  با کمال افتخار و مسرت نام چهار نفر از اساتید دانشکده بهداشت در لیست  ۲ درصد دانشمندان برتر جهان ثبت شده است

  بر اساس آخرین رتبه بندی دانشمندان جهانی که توسط دانشگاه استنفورد انجام شده است، ۳۰ نفر از دانشمندان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در سال گذشته در لیست ۲ درصد دانشمندان برتر جهان قرار داشته‌اند. که اسامی چهار نفر از اساتید  دانشکده بهداشت در بین آنها قرار دارد.

 • برگزاری پنجاه و دومین جلسه شورای دانشکده بهداشت
  برگزاری پنجاه و دومین جلسه شورای دانشکده بهداشت

  پنجاه و دومین  جلسه شورای دانشکده بهداشت روز شنبه مورخ 15 مهرماه ماه 1402 در محل دفتر ریاست دانشکده برگزار شد .

  در این جلسه که با حضور ریاست ،معاونین ،مدیران گروههای آموزشی،مسئول دفترEDO داانشکده ومشاور رئیس دانشکده در امور بین الملل تشکیل گردید در خصوص برنامه ریزی و هماهنگی در خصوص بازدید تیم اعتبار بخشی موسسه ای از دانشکده بهداشت تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

 • هفته دفاع مقدس گرامی
  هفته دفاع مقدس گرامی باد

  به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس و به همت بسیج دانشجویی دانشکده بهداشت و تغذیه در محوطه باز دانشکده ضمن فضاسازی مناسب این هفته اقدام به پذیرایی و برگزاری مراسم نمودند. این برنامه که از روز دوشنبه ۳ مهر ماه تا چهارشنبه ۴ مهرماه برگزار گردید مورد استقبال دانشجویان قرار گرفت.

 • هفته وحدت گرامی باد
  فرارسیدن 17 ربیع الاول میلاد با سعادت اشرف مخلوقات و ...

  فرارسیدن 17 ربیع الاول میلاد با سعادت اشرف مخلوقات، پیامبر رحمت و مهربانی حضرت محمد مصطفی (صلی الله علیه و آله) و ولادت مسعود و فرخنده رئیس مذهب فقه جعفری حضرت امام جعفر صادق(علیه السلام) ششمین اختر تابناک امامت و ولایت و مؤسس مذهب جعفری و هفته ی وحدت ،خجسته باد

  به همین مناسبت مجلس جشنی با حضور اساتید ،کارکنان و دانشجویان روز دوشنبه 10 مهرماه در محوطه دانشکده بهداشت برگزار گردید.

 • برگزاری نشست علمی در حوزه محیط زیست با حضور اساتید و برگزیدگان جشنواره مصطفی (ص)
  برگزاری نشست علمی در حوزه محیط زیست با حضور اساتید و برگزیدگان جشنواره مصطفی (ص)

  روز یکشنبه 9 مهرماه دانشکده بهداشت میزبان سه تن از اساتید متخصص محیط زیست و بهداشت محیط از کشورهای مالزی و قطر بود.

  در این جلسه که با حضور اعضای هیات علمی، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و سایر مدعوین از سازمان های مرتبط در محل تالار نفیس برگزار گردید، دکتر مصطفوی ضمن خوشامدگویی به معرفی اهداف و دستاوردهای دانشکده پرداختند و دکتر حاجی زاده عضو هیت علمی گروه مهندسی بهداشت محیط در خصوص ساختار ، توانمندی ها و برنامه های آموزشی و تحقیقاتی گروه توضیحاتی ارائه نمودند.

 • تجلیل روز کارمند
  چهارم شهریور روز کارمند مبارک باد

  به مناسبت هفته دولت و روز کارمند دوشنبه 13شهریور 1402 ریاست دانشکده بهداشت از زحمات سایر پرسنل دانشکده تقدیر و با اهداء گل و لوح سپاس از ایشان قدر دانی نمودند.

 • برگزاری مراسم اربعین در دانشکده بهداشت

  به مناسبت اربعین حسینی روز سه شنبه 14 شهریورماه 1402 مراسمی با حضور اساتید و کارکنان در محوطه دانشکده بهداشت برگزار گردید.

 • برگزاری پنجاه و یکمین جلسه شورای دانشکده بهداشت
  برگزاری پنجاه و یکمین جلسه شورای دانشکده بهداشت
  • پنجاه و یکمین جلسه شورای دانشکده بهداشت روز شنبه مورخ 11 شهریور ماه 1402 در محل دفتر ریاست دانشکده با حضور ریاست ،معاونین ،مدیران گروههای آموزشی، مسئول دفترEDO ، ،مسئول دفتر ارتباط با صنعت و مسئول آموزش بین الملل دانشکده برگزار گردید .
  • در این جلسه مسایل و برنامه های حوزه های آموزشی و دانشجویی فرهنگی در خصوص شروع نیمسال اول تحصیلی 1402 بررسی گردید.

 • برگزاری مصاحبه آزمون دوره MPH دانشجویان استعداد درخشان
  برگزاری مصاحبه آزمون دوره MPH دانشجویان استعداد درخشان

  مصاحبه آزمون دانشجویان استعداد درخشان مقطع دکتری عمومی پزشکی و داروسازی جهت ورود به دوره MPH  در روز دوشنبه 6 شهریور 1402 با حضور رئیس دانشکده،معاون آموزشی،مدیران گروههایآموزشی مرتبط و نمایندگان EDC  دانشگاه برگزار گردید.

 • مراسم جشن دهه ولایت به مناسبت اعیاد قربان و غدیر و ولادت باسعادت امام موسی کاظم علیه السلام
  مراسم جشن دهه ولایت به مناسبت اعیاد قربان و غدیر و ولادت باسعادت امام موسی کاظم علیه السلام

   

  به مناسبت اعیاد قربان و غدیر و ولادت باسعادت امام موسی کاظم علیه السلام  مراسم جشنی روز یکشنبه ۱۸ تیر ۱۴۰۲ در محوطه دانشکده بهداشت برگزار گردید

 • برگزاری جشن دانش آموختگی دانشکده بهداشت

  روز یکشنبه 1402/4/11 به مناسبت دانش آموختگی دانشجویان دوره های کارشناسی بهداشت عمومی ،مهندسی بهداشت محیط و مهندسی بهداشت حرفه ای مصادف با دهه ولایت مراسم جشنی با حضور ریاست ،معاونین،مدیران گروههای آموزشی،کارکنان ،دانشجویان و خانواده های معزز دانشجویان  در تالار شریعتی برگزار گردید.

 • برگزاری پنجاهمین جلسه شورای دانشکده بهداشت
  پنجاهمین جلسه شورای دانشکده بهداشت روز شنبه دهم تیرماه برگزار شد.

  پنجاهمین جلسه شورای دانشکده بهداشت روز شنبه مورخ 10 تیرماه ماه 1402 درمحل دفتر ریاست دانشکده برگزار شد.

  در این جلسه که با حضور ریاست ،معاونین ،مدیران گروههای ،مسئول دفترEDO داانشکده ،مشاور رئیس دانشکده در امور بین الملل ،مسئول دفتر ارتباط با صنعت دانشکده و مسئول آموزش بین الملل دانشکده تشکیل گردید موارد زیر مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

  - ارائه گزارش اقدامات انجام شده حوزه معاونت آموزشی دانشکده در راستای برنامه عملیاتی

  - طرح موارد مرتبط با جشن فارغ التحصیلی دانش آموختگان دانشکده در تیرماه 1402

 • برگزاری اولین نشست کنسرسیوم محیط زیست در دانشکده بهداشت
  برگزاری اولین نشست کنسرسیوم محیط زیست در دانشکده بهداشت
  • اولین نشست کنسرسیوم محیط زیست در دانشکده بهداشت روز یکشنبه 7 خداد 1402 با حضور تعدادی از اعضاء مراکز علمی پژوهشی استان  در تالار محمد زاده تشکیل گردید
  • در این جلسه اعضاء نقطه نظرات خود را درباره توافق نامه مربوطه بین مراکز علمی پژوهشی اعلام نموده و مقرر گردید در جلسه آتی نسبت به نهایی نمودن آن اقدام گردد
 • بازدید بورد تخصصی اپیدمیولوژی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشگی از گروه اییدمیولوژی و آمار زیستی دانشکده بهداشت
  بازدید بورد تخصصی اپیدمیولوژی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از گروه اپیدمیولوژی و آمار زیستی دانشکده بهداشت
  • روز سه شنبه 9 خرداد 1402 در راستای بازدیدهای دوره ای بورد تخصصی اپیدمیولوژی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی دکتردل پیشه استاد اپیدمیولوژی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و دکتر حسن زاده استاد اپیدمیولوژی دانشگاه علوم پزشکی شیراز ازگروه اییدمیولوژی و آمار زیستی دانشکده بهداشت بازدید نمودند.
  • در این بازدید بعد از جلسه با هیئت رئیسه دانشکده به بررسی و نحوه ارائه خدمات آموزشی و پژوهشی گروه پرداخته شد.
  • در ادامه مسائل و مشکلات با حضور دانشجویان تحصیلات تکمیلی مطرح گردید .
  • ودر جلسه پایانی در حضور دکتر شیرانی ریاست دانشگاه مصوبات صورتجلسه گردید.
 • اختتامیه دومین مدرسه بهاره آموزش پژوهش دانشکده بهداشت
  اختتامیه دومین مدرسه بهاره آموزش پژوهش دانشکده بهداشت

  اختتامیه دومین مدرسه بهاره آموزش پژوهش دانشکده بهداشت روزیکشنبه 7 خرداد 1402 در تالار میعاد برگزار گردید.

  دکتر مصطفوی ریاست ،دکتر ابراهیمی معاون پژوهشی و دکتر پیرزاده مسئول کمیته تحقیقات دانشجویی  دانشکده در خصوص اهمیت برگزاری این دوره ها در پشبرد اهداف پژوهشی به ایراد سخن پرداختند.

  سپس از مدرسین دوره،فعالین کمیته تحقیقات دانشجویی،نویسندگان نشریه روزنه و سرپرست کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده تقدیر بعمل آمد.

 • چهارمین کارگاه توانمندسازی اساتید مشاور دانشکده بهداشت

  چهارمین کارگاه توانمندسازی اساتید مشاور تحت عنوان آشنایی با قوانین آموزشی رور دوشنبه 8 تیر 1402در تالار کوثر دانشکده برگزار گردید.

 • نشست صمیمی معاون آموزشی دانشگاه در دانشکده بهداشت به مناسبت هفته آموزش
  تقدیر از اساتید مشاوربرگزیده دانشکده بهداشت با حضور معاون آموزشی دانشگاه

  به مناسبت هفته آموزش روز دوشنبه 8 تیرماه 1402 نشستی باحضور دکتر معصومی معاون آموزشی دانشگاه و دکتر یمانی مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی  در تالار کوثردانشکده  بهداشت برگزار گردید.

  در این نشست دکتر مصطفوی ریاست دانشکده در خصوص رسالت آموزش در دانشگاه مطالبی بیان فرموده و دکتر شهنازی معاون آموزشی دانشکده گزارشی از وضعیت اساتید مشاورارائه واز زحمات ایشان  تجلیل نمودند .

 • پیاده روی به مناسبت هفته آموزش
  پیاده روی به مناسبت هفته آموزش

  روز یکشنبه 7 اردیبهشت 1402به مناسبت هفته آموزش از دانشکده بهداشت تا یادمان شهدای گمنام دانشگاه با حضور اساتید ،کارکنان و دانشجویان پیاده روی انجام شد.

 • مراسم هفته آموزش در دانشکده بهداشت

  به مناسبت هفته آموزش مراسمی با حضور ریاست ،معاون آموزشی ،اساتید ،همکاران و دانشجویان  در محوطه دانشکده روز یکشنبه 7 تیر 1402 برگزار گردید.

  در این مراسم از کارکنان واحد آموزش دانشکده،رابطین آموزشی گروهها و دانشجویان رتبه برتر سایر گروههای آموزشی دانشکده با اهدا لوح سپاس تجلیل بعمل آمد.

 • برگزاری همایش دانشجویی سهم من از سلامتی و جوانی ایران؟

  همایش دانشجویی سهم من از سلامتی و جوانی ایران روز یکشنبه ۳۱ اردیبهشت‌ماه با مشارکت دانشکده بهداشت و مرکز بهداشت شماره دو اصفهان در تالار میعاد دانشکده بهداشت برگزار شد. در این همایش دکتر ابوفاضلی رییس مرکز بهداشت شماره دو اصفهان ضمن خوشامدگویی و خیر مقدم به مدعوین، سخنانی در خصوص بحران سالمندی در ایران بیان نمود.

  سپس دکتر زمانی، رییس گروه پدافند غیر عامل دانشگاه علوم پزشکی اصفهان طی سخنانی به تشریح بیوتروریسم نوین و جنگ جمعیتی پرداخت.

 • مراسم جشن ولادت کریمه اهل بیت عصمت وطهارت حضرت معصومه (س) و روز دختر

  روز دختر مبارک

  روز یکشنبه 31 اردیبهشت 1402 به مناسبت ولادت کریمه اهل بیت عصمت وطهارت حضرت معصومه علیها سلام و روز دختر مجلس جشنی با حضور اساتید معزز،همکاران گرامی و دانشجویان پرشور دانشکده بهداشت برگزار گردید.

   

 • برگزاری اولین جلسه هسته پیشرفت تحصیلی دانشکده بهداشت

  اولین جلسه هسته پیشرفت تحصیلی دانشکده بهداشت روز یکشنبه 24 اردیبهشت 1402 با حضور معاون آموزشی دانشکده و سایر اعضاء برگزار گردید.

  در این جلسه مشکلات آموزشی دانشجویان دچار افت تحصیلی مورد بررسی قرار گرفت و جهت اقدامات بعدی در مورد این گروه از دانشجویان تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

 • برگزاری جشن هفته سلامت
  برگزاری جشن هفته سلامت

  بزرگداشت هفته سلامت به همت معاون فرهنگی دانشجویی و انجمن علمی دانشجویی گروه اموزش بهداشت و ارتقاءسلامت روز دوشنبه 18اردیبهشت برگزار گردید.

  در این مراسم معاون آموزشی دانشکده در راستای موضوع سلامت برای همه (به خصوص عدالت در سلامت) سخنرانی فرمودند.

   در ادامه مسابقات دانشجویی و صندلی داغ برای اساتید انجام و از برترین های مسابقه رسانه سلامت تقدیر بعمل آمد.

 • دستیابی به روشی پرقدرت در تصفیه پسابهای صنعتی

  "اجرای روش ازن زنی در جهت استحصال پساب در فاضلاب تصفیه خانه شهرک صنعتی اشترجان با کمک محققان دانشگاهی"

 • نمایه شدن مجله تحقیقات نظام سلامت در پایگاه اطلاعاتی Scopus

  با کمال مسرت به اطلاع مدیران، اعضای هیات علمی و کارکنان محترم و خدوم دانشکده بهداشت می رساند مجله تحقیقات نظام سلامت دانشکده بهداشت در پایگاه اطلاعاتی Scopus مورد پذیرش قرار گرفت. از کلیه افرادی که در دستیابی به این موفقیت همکاری داشته اند، تشکر و قدردانی می گردد. 

 • گرامیداشت روز استاد در دانشکده بهداشت

  روز سه شنبه 12 اردیبهشت 1402 به مناسبت روز استاد در تجلیل از مقام شامخ اساتید مکرم برنامه های متنوعی در دانشکده بهداشت برگزار گردید.

  در ابتدای صبح از ورود اساتید و کارشناسان آموزشی به دانشکده با اهدا دسته گل توسط همکاران و دانشجویان استقبال گردید.

  سپس ریاست محترم دانشکده بهمراه معاونین دانشجویی و آموزشی دانشکده با حضور در کلاسهای درس و آزمایشگاهها از اساتید با اهدا شاخه گل تجلیل بعمل آوردند.

  ودر ادامه در محوطه دانشکده با اجرا برنامه های شاد و سخنرانی برخی از اساتید که به ارائه خاطرات خوش پرداختند دنبال گردید .

 • روز جهانی کارگر مبارک

  به مناسبت روز جهانی کارگر روز دوشنبه 11 اردیبهشت 1402 از زحمات پرسنل خدوم خدمات دانشکده بهداشت در دفتر ریاست دانشکده قدر دانی گردید.

 • برگزاری جشن سالروز جهانی بهداشت حرفه ای
  برگزاری جشن سالروز جهانی بهداشت حرفه ای

  به مناسبت فرا رسیدن 28 اوریل روز جهانی بهداشت حرفه ای مراسم جشنی روز سه شنبه 5 اردیبهشت 1402 در تالار شریعتی با حضور ریاست دانشکده، اعضا هیئت علمی و دانشجویان گروه مهندسی بهداشت حرفه ای برگزار گردید.

 • ضیافت افطاری در دانشکده بهداشت
  ضیافت افطاری در دانشکده بهداشت

  روز سه شنبه 29 فروردین 1402 اساتید ، کارکنان و بازنشستگان دانشکده ، در ضیافت افطار که در تالار فیروزه دانشگاه برگزار گردید شرکت نمودند.

 • چهل و نهمین جلسه شورای دانشکده بهداشت
  برگزاری چهل و نهمین جلسه شورای دانشکده بهداشت

  چهل و نهمین جلسه شورای دانشکده بهداشت روز شنبه مورخ 26 فروردین ماه 1402 در محل دفتر ریاست دانشکده برگزار شد .در این جلسه که با حضور ریاست ،معاونین ،مدیران گروههای آموزشی ،مسئولین دفترEDO ، مشاور امور بین الملل، دفتر ارتباط با صنعت و آموزش بین الملل دانشکده تشکیل گردید موارد زیر مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

 • برگزاری جشن میلاد منجی عالم بشریت
  برگزاری جشن میلاد منجی عالم بشریت

   

  به مناسبت میلاد با سعادت حضرت حجه ابن الحسن صاحب العصر والزمان (ع)ارواحنا له الفدا،و اعیاد شعبانیه مجلس جشنی  با حضور اساتید محترم،همکاران گرامی و دانشجویان عزیز روز سه شنبه 16 اسفند 1401 در محوطه دانشکده بهداشت برگزارشد.

  شایان ذکر است به دلیل همزمانی این برنامه با روز درختکاری تعدادی درخت نیز در محوطه دانشکده غرص  گردید.  

 • برگزاری جشن روز جوان در دانشکده بهداشت
  برگزاری جشن روز جوان در دانشکده بهداشت

  به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان جشنی در محوطه دانشکده بهداشت با حضور دانشجویان و همراهی اساتید و کارکنان دانشکده در روز شنبه 13 اسفند 1401  برگزار گردید.

 • تقدیر از بانوان و آقایان دانشکده به مناسبت اعیاد ماه مبارک رجب
  تقدیر از بانوان و آقایان دانشکده به مناسبت اعیاد ماه مبارک رجب

  طی مراسمی از پرسنل خدوم دانشکده به مناسبت اعیاد ماه مبارک رجب (روز زن و روز مرد) تقدیر بعمل آمد.

 • مراسم بازنشستگی سرکار خانم شریفی
  مراسم بازنشستگی سرکار خانم شریفی

   روز چهارشنبه 26 بهمن 1401 از زحمات سی ساله خانم فیروزه شریفی کارمند خدوم گروه آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت قدردانی گردید. در این جلسه فیروزه شریفی به خاطرات خود در دانشکده  اشاره و همکاران از تمامی فعالیتهای ایشان تقدیر نمودند .

 • برگزاری کارگاه آموزش پروپوزال نویسی طرح محصول محور
  برگزاری کارگاه آموزش پروپوزال نویسی طرح محصول محور

   

  کارگاه آموزش پروپوزال نویسی طرح محصول محور برای اعضای محترم هیئت علمی و دانشجویان دکترای کلیه ی گروههای آموزشی ظهر روز سه شنبه 1401/11/25از ساعت 12/30الی 14 توسط سرکار خانم دکتر انوشه زرگر از معاونت توسعه فناوری دانشگاه در تالار کوثر برگزار گردید.

 • انتصاب ﻣﺴﺌﻮﻝ ﺗﻮﺳﻌﻪ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺑﯿﻦ ﺍﻟﻤﻠﻞ ﺩﺍﻧﺸﮑﺪﻩ ﺑﻬﺪﺍﺷﺖ
  انتصاب ﻣﺴﺌﻮﻝ ﺗﻮﺳﻌﻪ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺑﯿﻦ ﺍﻟﻤﻠﻞ ﺩﺍﻧﺸﮑﺪﻩ ﺑﻬﺪﺍﺷﺖ

  ​باسمه تعالی

  ﺳﺮﮐﺎﺭ ﺧﺎﻧﻢ ﺩﮐﺘﺮ ﻣﺮﺟﺎﻥ ﻣﻨﺼﻮﺭﯾﺎﻥ

  ﻋﻀﻮ ﻣﺤﺘﺮﻡ ﻫﯿﺎﺕ ﻋﻠﻤﯽ ﮔﺮﻭﻩ ﺍﭘﯿﺪﻣﯿﻮﻟﻮﮊﯼ ﻭ ﺁﻣﺎﺭ ﺯﯾﺴﺘﯽ ﺩﺍﻧﺸﮑﺪﻩ ﺑﻬﺪﺍﺷﺖ

   

  ﺑﺎ ﺳﻼﻡ ﻭ ﺍﺣﺘﺮﺍﻡ

 • برگزاری جشن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب در دانشکده بهداشت
  برگزاری جشن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب در دانشکده بهداشت

  به مناسبت ایام الله دهه فجر و گرامیداشت اعیاد رجبیه خصوصا ولادت با سعادت مولی الموحدین حضرت علی ابن ابیطالب(ع) مراسم جشنی با حضور اساتید ،همکاران و دانشجویان در محوطه دانشکده برگزار گردید.

 • برگزاری دومین جلسه آشنایی اساتید مشاور با فرایند مشاوره در دانشکده بهداشت
  برگزاری دومین جلسه آشنایی اساتید مشاور با فرایند مشاوره در دانشکده بهداشت

  جلسه آشنایی اساتید مشاور با فرایند مشاوره ،روز یکشنبه 8 بهمن با حضور دکتر صبوری سرپرست مرکز مشاوره دانشگاه  و اساتید و کارشناسان مشاوره دانشکده  در سایت کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده بهداشت برگزار گردید.

 • برگزاری چهل و هشتمین جلسه شورای دانشکده بهداشت
  برگزاری چهل و هشتمین جلسه شورای دانشکده بهداشت

  چهل و هشتمین جلسه شورای دانشکده بهداشت روز شنبه مورخ 8/11/1401 در دفتر ریاست دانشکده با حضور سرکار خانم دکنر مصطفوی ریاست دانشکده ،جناب آقای دکتر ابراهیمی معاون محترم  پژوهشی دانشکده ، جناب آقای دکتر شهنازی معاون محترم آموزشی دانشکده، جناب آقای علوی معاون محترم  اداری و مالی دانشکده  ،جناب آقای دکتر حبیبی مشاور محترم رئیس دانشکده در امور بین الملل، سرکار خانم دکتر عمیدی مظاهری مدیر محترم گروه آموزش بهداشت و ارتقای سلامت  ،جناب آقای دکتر امین مدیر محترم گروه مهندسی بهداشت محیط و رئیس مرکز تحقیقات محیط زیست دانشکده  ،جناب آقای دکتر

 • برگزاری سومین جلسه شهرگاه در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

  به مناسبت آذرماه پژوهش جلسه شهرگاه با تعامل و هم اندیشی دانشگاههای استان و مدیرت شهری در خصوص مدیریت پسماند با همت معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و مرکز تحقیقات محیط زیست دانشکده بهداشت در تالار زیتون مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی روز شنبه 26آذرماه برگزار گردید.

 • برگزاری جلسه آشنایی اساتید مشاور با فرایند مشاوره در دانشکده بهداشت
  برگزاری جلسه آشنایی اساتید مشاور با فرایند مشاوره در دانشکده بهداشت

  جلسه آشنایی اساتید مشاور با فرایند مشاوره ،روز شنبه 19 آذر با حضور دکتر صبوری سرپرست مرکز مشاوره دانشگاه  و رییس ،معاون آموزشی ،اساتید و کارشناسان مشاوره دانشکده درسایت کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده بهداشت برگزار گردید.

 • به مناسبت 16 آذر روز دانشجو ، مراسم جشنی روز سه شنبه 15/09/1401 در محوطه دانشکده برگزار گردید.
  به مناسبت ۱۶ آذر روز دانشجو ، مراسم جشنی روزهای سه شنبه و چهار شنبه ۱۵و ۱۴۰۱/۹/۱۶ در محوطه دانشکده برگزار گردید.

  روز دانشجو مبارک

  به مناسبت 16 آذر روز دانشجو ، مراسم جشنی روزهای سه شنبه وچهار شنبه 15 و 1401/09/16 در محوطه دانشکده برگزار گردید.

  در حاشیه این مراسم که با حضور گرم اساتید ، همکاران و دانشجویان دانشکده همراه شد برنامه های تفریحی ورزشی تدارک دیده شده بود و در پایان از دانشجویان برگزیده در جشنواره ایده شو با اهداء لوح سپاس تقدیر بعمل آمد. 

 • بررسی مسائل آموزشی، پژوهشی دانشجویان تحصیلات تکمیلی گروه آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت

  مسائل آموزشی، پژوهشی دانشجویان تحصیلات تکمیلی گروه آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت با حضور هیئت رئیسه دانشکده بهداشت روز یکشنبه 13 آبان 1401 بررسی شد.
  در این جلسه دانشجویان به طرح موضوعات مختلف پرداخته و در خصوص راه کارهای حل آنها بحث و تبادل نظر گردید.

 • برگزاری کارگاه رهنمودهای سازمان جهانی بهداشت در خصوص مدیریت پسماند در مراقبت های بهداشتی
  برگزاری کارگاه رهنمودهای سازمان جهانی بهداشت در خصوص مدیریت پسماند در مراقبت های بهداشتی

  به مناسبت آذرماه پژوهش کارگاه رهنمودهای سازمان جهانی بهداشت در خصوص مدیریت پسماند در مراقبت های بهداشتی توسط دکتر امیرحسین نافذ،مهندس فریبا میرزایی و مهندس احمد شماعی روز سه شنبه 8 آذرماه بصورت مجازی برگزار گردید.

  روابط عمومی دانشکده بهداشت

 • برگزاری جشن میلاد حضرت زینب در دانشکده بهداشت(س)
  برگزاری جشن میلاد حضرت زینب(س)در دانشکده بهداشت

  به مناسبت ولادت با سعادت حضرت زینب(س) و روز پرستار مجلس جشنی چهارشنبه 9 آذرماه در محوطه دانشکده بهداشت برگزار گردید.

   

 • برگزاری آذرماه پژوهش در دانشکده بهداشت
  برگزاری آذرماه پژوهش در دانشکده بهداشت
  شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱، به مناسبت آذرماه پژوهش ، نشست صمیمانه ای با حضور معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه ، مسئولین ، اساتید و دانشجویان دانشکده بهداشت در تالار میعاد برگزار گردید.
 • بررسی مسائل آموزشی، پژوهشی دانشجویان تحصیلات تکمیلی گروههای اپبدمیولوژی و آمار زیستی ومهندسی بهداشت حرفه ای با حضور هیئت رئیسه دانشکده بهداشت
  بررسی مسائل آموزشی، پژوهشی دانشجویان تحصیلات تکمیلی

  مسائل آموزشی، پژوهشی دانشجویان تحصیلات تکمیلی گروههای اپبدمیولوژی، آمار زیستی و مهندسی بهداشت حرفه ای  با حضور هیئت رئیسه دانشکده بهداشت روزهای شنبه و یکشنبه 28 و 29 آبان 1401 بررسی شد.

  در این جلسه دانشجویان به طرح موضوعات مختلف پرداخته و در خصوص راه کارهای حل آنها بحث و تبادل نظر گردید.

 • برگزاری اولین جلسه کمیته پدافند غیرعامل و HSE دانشکده بهداشت
  برگزاری اولین جلسه کمیته پدافند غیرعامل و HSE دانشکده بهداشت

  اولین جلسه کمیته پدافند غیرعامل و HSE دانشکده بهداشت با حضور آقایان: علوی معاون مالی و اداری،  دکتر ابراهیمی معاون پژوهشی و دانشجویی  فرهنگی، دکتر حبیبی نماینده و عضو هیئت علمی گروه مهندسی بهداشت حرفه ای و ایمنی کار، دکتر حاجی زاده نماینده و عضو هیئت علمی گروه مهندسی بهداشت محیط، مهندس فرخ زاده نماینده و کارشناس ارشد گروه مهندسی بهداشت محیط مهندس غلامیان دبیر کمیته پدافند غیر عامل و HSE و خانمها: دکتر زمانی نماینده و عضو هیئت علمی گروه آموزش بهداشت و ارتقای سلامت، دکتر نصیریان نماینده و عضو هیئت ع

 • 25 آبان روز تشییع 371 گلگون کفن جنگ تحمیلی گرامی باد
  25 آبان روز حماسه و ایثار، روز تشییع 371 گلگون کفن جنگ تحمیلی گرامی باد

  به مناسبت روز 25 آبان که در آن روز شهر اصفهان به شهر شهیدان مشهور گردید مراسمی با حضور مسئولین،کارکنان ،امام جماعت و نمازگزاران دانشکده بهداشت برگزار گردید.

  کلاس شماره یک دانشکده به کلاس شهید پهلوان نامگذاری گردید.

  شایان ذکر است شهید حسن پهلوان دانشجوی رشته بهداشت علوم پزشکی اصفهان در سال 61 در منطقه شلمچه به شهادت رسیدند .

  یاد و خاطره آن شهید والا مقام را گرامی میداریم.

 • بررسی مسائل آموزشی، پژوهشی دانشجویان تحصیلات تکمیلی گروه مهندسی بهداشت محیط با حضور هیئت رئیسه دانشکده بهداشت

  روز یکشنبه 22 آبان 1401 در تالار میعاد ،جلسه مسائل آموزشی،پژوهشی ودانشجویی دانشجویان تحصیلات تکمیلی گروه مهندسی بهداشت محیط با حضور رئیس،معاونین آموزشی ، پژوهشی و مدیر گروه گروه مهندسی بهداشت محیط برگزار گردید

  در این جلسه دانشجویان به طرح موضوعات مختلف پرداخته و در خصوص راه کارهای حل آنها بحث و تبادل نظر گردید.

 • برگزاری چهل و هفتمین جلسه شورای دانشکده بهداشت
  برگزاری چهل و هفتمین جلسه شورای دانشکده بهداشت

  جلسه شورای دانشکده بهداشت روز شنبه مورخ 7 آبان  ماه 1401 در محل دفتر ریاست دانشکده برگزار شد .

 • بازدید هیئت بورد تخصصی مهندسی بهداشت حرفه ای و ایمنی کار وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی
  بازدید هیئت بورد تخصصی مهندسی بهداشت حرفه ای و ایمنی کار وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی

  سه شنبه 26 مهرماه هیئت بورد تخصصی مهندسی بهداشت حرفه ای و ایمنی کار وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی

  از گروه مهندسی بهداشت حرفه ای و ایمنی کار دانشکده بهداشت بازدید بعمل آوردند.

  در این بازدید که از فضاهای فیزیکی،امکانات و تجهیزات موجود در گروه انجام پذیرفت وضعیت موجود طی جلساتی با اعضاء

  محترم هیئت علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی آن گروه بررسی گردید

 • پیام تبریک مدیر گروه آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت خانم دکتر عمیدی مظاهری

  امام علی (ع) می فرمایند:
  «اندیشه پیر در نزد من از تلاش جوان خوشایندتر است».
   

 • برگزاری مراسم سوگواری به مناسبت رحلت نبی اکرم(ص)،امام حسن مجتبی (ع)و امام رضا(ع)
  برگزاری مراسم سوگواری رحلت نبی اکرم(ص)، امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا(ع)

  روز دوشنبه 4 مهرماه  مراسمی  به مناسبت سوگواری رحلت نبی مکرم اسلام حضرت محمد رسول الله(ص)،سبط اکبروکریم آل طه امام حسن مجتبی (ع)و حضرت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا(ع) و همچنین  گرامیداشت هفته دفاع مقدس در محوطه دانشکده بهداشت با رعایت پروتکل های بهداشتی با حضور مسئولین دانشکده ،اساتید ،کارکنان و دانشجویان برگزار گردید.

 • برگزاری جلسه تکریم ومعارفه مدیر گروه مهندسی بهداشت حرفه ای
  برگزاری جلسه تکریم ومعارفه مدیر گروه مهندسی بهداشت حرفه ای

  روز دوشنبه 21 شهریور 1401 در دفتر گروه مهندسی بهداشت حرفه ای از زحمات دوران تصدی مدیریت گروه توسط دکتر مسعود ریسمانچیان تقدیر و برای دکتر حبیب الله دهقان مدیر جدید گروه مهندسی بهداشت حرفه ای آرزوی موفقیت گردید.

 • تشکیل کمیته برنامه ریزی درسی دانشکده بهداشت
  تشکیل کمیته برنامه ریزی درسی دانشکده بهداشت

  جلسه کمیته برنامه ریزی درسی دانشکده بهداشت، روز چهارشنبه مورخ 1401/6/9 در محل گروه آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت  با حضور اعضاء تشکیل و موارد زیر مورد تصویب قرار گرفت:

  1- بروز رسانی طرح دوره دروس توسط اساتید در سایت دانشکده

  2- بروز رسانی CV اساتید در سایت دانشکده

  3- درج برنامه درسی هفتگی اساتید در سایت دانشکده

  4- بررسی طرح دوره های دروس منتخب توسط کمیته و ارجاع آنها به اساتید مربوطه جهت باز بینی و اصلاح در صورت لزوم

 • انتصاب ﺟﻨﺎﺏ ﺁﻗﺎﯼ ﺩﮐﺘﺮ محمد جواد طراحی ﺩﺍﻧﺸﯿﺎﺭ محترم دانشکده بهداشت به سمت مدیر گروه اپيدميولو‍‍‍‍‍ژی و آمار زيستی
  انتصاب ﺟﻨﺎﺏ ﺁﻗﺎﯼ ﺩﮐﺘﺮ محمد جواد طراحی ﺩﺍﻧﺸﯿﺎﺭ محترم دانشکده بهداشت به سمت مدیر گروه اپيدميولو‍‍‍‍‍ژی و آمار زيستی

   

  ﺩﺭ ﺍﺟﺮﺍﯼ ﺑﻨﺪ«ﺏ» ﻣﺎﺩﻩ ۸ ﺁﺋﯿﻦﻧﺎﻣﻪ ﺟﺎﻣﻊ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩﻫﺎ ﻭ ﻣﺆﺳﺴﺎﺕ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﻋﺎﻟﯽ، ﭘﮋﻭﻫﺸﯽ ﻭ ﻓﻨﺎﻭﺭﯼ، ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﭘﯿﺸﻨﻬﺎﺩ ﺭﺋﯿﺲ ﻣﺤﺘﺮﻡ ﺩﺍﻧﺸﮑﺪﻩ ﺑﻬﺪﺍﺷﺖ ﻭ ﺑﺎ ﻋﻨﺎﯾﺖ ﺑﻪ ﺗﻌﻬﺪ، ﺗﺨﺼﺺ ﻭ ﺗﺠﺎﺭﺏ ﺍﺭﺯﺷﻤﻨﺪ ﺟﻨﺎﺑﻌﺎﻟﯽ، ﺑﻪ ﻣﻮﺟﺐ ﺍﯾﻦ ﺍﺑﻼﻍ ﺑﻪ ﻣﺪﺕ ﺩﻭ ﺳﺎﻝ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ «ﻣﺪﯾﺮ ﮔﺮﻭﻩ اپیدمیولوژی و آمار زیستی » ﺩﺍﻧﺸﮑﺪﻩ ﺑﻬﺪﺍﺷﺖ ﻣﻨﺼﻮﺏ ﻣﯽﮔﺮﺩﯾﺪ.

 • انتخاب واحد دانشجویان
  برنامه زمانبندی انتخاب واحد دانشجویان

  قابل توجه دانشجویان گرامی

  ضمن عرض خیر مقدم به مناسبت فرا رسیدن سال تحصیلی 1402-1401 به اطلاع می رساند که:

   

  • شروع انتخاب واحد از ساعت 12 ظهر روز 1401/6/12 لغایت 12 شب 1401/6/16 می باشد
  • انتخاب واحد دانشجویان مهمان روزهای 15 و 1401/6/16 بصورت حضوری انجام می شود.

   

 • انعقاد تفاهم نامه همکاری دانشکده بهداشت با جهاد دانشگاهی واحد اصفهان
  انعقاد تفاهم نامه همکاری دانشکده بهداشت با جهاد دانشگاهی واحد اصفهان

  در راستای همکاری های مشترک میان مراکز علمی و دانشگاهی و به منظور بهره جستن از امکانات آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و ظرفیت ها و توانمندی ها، طی نشستی با حضور آقای دکتر ژیانپور رئیس جهاد دانشگاهی واحد اصفهان و خانم دکتر مصطفوی رئیس دانشکده بهداشت تفاهم نامه دوجانبه همکاری منعقد شد.

 • در يافت مجوز رشته کارشناسی بهداشت مدارس و دوره عالی بهداشت عمومی (MPH) در دانشکده بهداشت
  در يافت مجوز رشته کارشناسی بهداشت مدارس و دوره عالی بهداشت عمومی (MPH) در دانشکده بهداشت

  بر اساس مجوزهای صادر شده از سوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی با پذیرش دانشجو در رشته کارشناسی بهداشت مدارس و دوره عالی بهداشت عمومی (MPH) از نیمسال اول سال تحصیلی 1402-1401 موافقت بعمل آمد. این موفقیت را به اعضاء هیئت علمی ، کارکنان و دانشجویان دانشکده بهداشت تبریک عرض می نمائیم.

 • جشن فارغ التحصیلان دانشکده بهداشت در سال 1401
  مراسم جشن دانش آموختگی فارغ التحصیلان رشته های کارشناسی مهندسی بهداشت حرفه ای،مهندسی بهداشت محیط و بهداشت عمومی

  برگزاری جشن فارغ التحصیلان دانشکده بهداشت در سال 1401

  مراسم جشن دانش آموختگی فارغ التحصیلان رشته های کارشناسی مهندسی بهداشت حرفه ای،مهندسی بهداشت محیط و بهداشت عمومی روز چهارشنبه 22 تیرماه در تالار شریعتی برگزار گردید.

 • انتصاب ﺟﻨﺎﺏ ﺁﻗﺎﯼ ﺩﮐﺘﺮ ﺣﺒﯿﺐ ﺍﻟﻠﻪ ﺩﻫﻘﺎﻥ ﺩﺍﻧﺸﯿﺎﺭ محترم دانشکده بهداشت به سمت مدیر گروه ﻣﻬﻨﺪﺳﯽ ﺑﻬﺪﺍﺷﺖ ﺣﺮﻓﻪ ﺍﯼ ﺩﺍﻧﺸﮑﺪﻩ ﺑﻬﺪﺍﺷﺖ
  انتصاب ﺟﻨﺎﺏ ﺁﻗﺎﯼ ﺩﮐﺘﺮ ﺣﺒﯿﺐ ﺍﻟﻠﻪ ﺩﻫﻘﺎﻥ ﺩﺍﻧﺸﯿﺎﺭ محترم دانشکده بهداشت به سمت مدیر گروه ﻣﻬﻨﺪﺳﯽ ﺑﻬﺪﺍﺷﺖ ﺣﺮﻓﻪ ﺍﯼ ﺩﺍﻧﺸﮑﺪﻩ ﺑﻬﺪﺍﺷﺖ

  ﺩﺭ ﺍﺟﺮﺍﯼ ﺑﻨﺪ »ﺏ« ﻣﺎﺩﻩ ۸ ﺁﺋﯿﻦﻧﺎﻣﻪ ﺟﺎﻣﻊ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩﻫﺎ ﻭ ﻣﺆﺳﺴﺎﺕ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﻋﺎﻟﯽ، ﭘﮋﻭﻫﺸﯽ ﻭ ﻓﻨﺎﻭﺭﯼ، ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﭘﯿﺸﻨﻬﺎﺩ ﺭﺋﯿﺲ ﻣﺤﺘﺮﻡ ﺩﺍﻧﺸﮑﺪﻩ ﺑﻬﺪﺍﺷﺖ ﻭ ﺑﺎ ﻋﻨﺎﯾﺖ ﺑﻪ ﺗﻌﻬﺪ، ﺗﺨﺼﺺ ﻭ ﺗﺠﺎﺭﺏ ﺍﺭﺯﺷﻤﻨﺪ ﺟﻨﺎﺑﻌﺎﻟﯽ، ﺑﻪ ﻣﻮﺟﺐ ﺍﯾﻦ ﺍﺑﻼﻍ ﺑﻪ ﻣﺪﺕ ﺩﻭ ﺳﺎﻝ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ »ﻣﺪﯾﺮ ﮔﺮﻭﻩ ﻣﻬﻨﺪﺳﯽ ﺑﻬﺪﺍﺷﺖ ﺣﺮﻓﻪ ﺍﯼ « ﺩﺍﻧﺸﮑﺪﻩ ﺑﻬﺪﺍﺷﺖ ﻣﻨﺼﻮﺏ ﻣﯽﮔﺮﺩﯾﺪ.

 • انتصاب ﺟﻨﺎﺏ ﺁﻗﺎﯼ ﺩﮐﺘﺮ ﻣﺤﻤﺪﻣﻬﺪﯼ ﺍﻣﯿﻦ استاد محترم دانشکده بهداشت به سمت مدیر گروه ﻣﻬﻨﺪﺳﯽ ﺑﻬﺪﺍﺷﺖ ﻣﺤﯿﻂ
  انتصاب ﺟﻨﺎﺏ ﺁﻗﺎﯼ ﺩﮐﺘﺮ ﻣﺤﻤﺪﻣﻬﺪﯼ ﺍﻣﯿﻦ استاد محترم دانشکده بهداشت به سمت مدیر گروه ﻣﻬﻨﺪﺳﯽ ﺑﻬﺪﺍﺷﺖ ﻣﺤﯿﻂ

  ﺩﺭ ﺍﺟﺮﺍﯼ ﺑﻨﺪ »ﺏ« ﻣﺎﺩﻩ ۸ ﺁﺋﯿﻦﻧﺎﻣﻪ ﺟﺎﻣﻊ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩﻫﺎ ﻭ ﻣﺆﺳﺴﺎﺕ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﻋﺎﻟﯽ، ﭘﮋﻭﻫﺸﯽ ﻭ ﻓﻨﺎﻭﺭﯼ، ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﭘﯿﺸﻨﻬﺎﺩ ﺭﺋﯿﺲ ﻣﺤﺘﺮﻡ ﺩﺍﻧﺸﮑﺪﻩ ﺑﻬﺪﺍﺷﺖ ﻭ ﺑﺎ ﻋﻨﺎﯾﺖ ﺑﻪ ﺗﻌﻬﺪ، ﺗﺨﺼﺺ ﻭ ﺗﺠﺎﺭﺏ ﺍﺭﺯﺷﻤﻨﺪ ﺟﻨﺎﺑﻌﺎﻟﯽ، ﺑﻪ ﻣﻮﺟﺐ ﺍﯾﻦ ﺍﺑﻼﻍ ﺑﻪ ﻣﺪﺕ ﺩﻭ ﺳﺎﻝ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ »ﻣﺪﯾﺮ ﮔﺮﻭﻩ ﻣﻬﻨﺪﺳﯽ ﺑﻬﺪﺍﺷﺖ ﻣﺤﯿﻂ « ﺩﺍﻧﺸﮑﺪﻩ ﺑﻬﺪﺍﺷﺖ ﻣﻨﺼﻮﺏ ﻣﯽﮔﺮﺩﯾﺪ.

 • انتصاب سرکار خانم دکتر مریم عمیدی مظاهری دانشیارمحترم دانشکده بهداشت به سمت مدیر گروه آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت
  انتصاب سرکار خانم دکتر مریم عمیدی مظاهری دانشیارمحترم دانشکده بهداشت به سمت مدیر گروه آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت

   

  ﺩﺭ ﺍﺟﺮﺍﯼ ﺑﻨﺪ »ﺏ« ﻣﺎﺩﻩ ۸ ﺁﺋﯿﻦﻧﺎﻣﻪ ﺟﺎﻣﻊ ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩﻫﺎ ﻭ ﻣﺆﺳﺴﺎﺕ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﻋﺎﻟﯽ، ﭘﮋﻭﻫﺸﯽ ﻭ ﻓﻨﺎﻭﺭﯼ، ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﭘﯿﺸﻨﻬﺎﺩ ﺭﺋﯿﺲ ﻣﺤﺘﺮﻡ ﺩﺍﻧﺸﮑﺪﻩ ﺑﻬﺪﺍﺷﺖ ﻭ ﺑﺎ ﻋﻨﺎﯾﺖ ﺑﻪ ﺗﻌﻬﺪ، ﺗﺨﺼﺺ ﻭ ﺗﺠﺎﺭﺏ ﺍﺭﺯﺷﻤﻨﺪ ﺳﺮﮐﺎﺭﻋﺎﻟﯽ، ﺑﻪ ﻣﻮﺟﺐ ﺍﯾﻦ ﺍﺑﻼﻍ ﺑﻪ ﻣﺪﺕ ﺩﻭ ﺳﺎﻝ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ »ﻣﺪﯾﺮ ﮔﺮﻭﻩ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺑﻬﺪﺍﺷﺖ ﻭ ﺍﺭﺗﻘﺎﺀ ﺳﻼﻣﺖ « ﺩﺍﻧﺸﮑﺪﻩ ﺑﻬﺪﺍﺷﺖ ﻣﻨﺼﻮﺏ ﻣﯽﮔﺮﺩﯾﺪ

 • اردوی یک روزه سرچشمه خوانسار ویژه دانشجویان دختر دانشکده بهداشت
  اردوی یک روزه سرچشمه خوانسار ویژه دانشجویان دختر دانشکده بهداشت

   روز  پنجشنبه ۲۶ خرداد ماه به منظور آشنایی با جاذبه ها ی طبیعی  و گردشگری ، تقویت روحیه همراهی و مشارکت  و ایجاد زمینه لازم برای شادابی و‌نشاط دانشجویان ، با تلاش و همت معاونت دانشجویی فرهنگی دانشکده و حمایت و پشتیبانی معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه برگزار گردید.

 • انتصاب مسئول دفتر EDO دانشکده بهداشت
  آقای دکتر حمیدرضا پورزمانی عضو محترم هیات علمی گروه مهندسی بهداشت محیط به عنوان مسئول دفتر EDO دانشکده منصوب گردیدند.

  همچنین از زحمات دکتر نافذ در مدت زمان تصدی مسئولیت فوق تشکر و قدردانی گردید.

   

 • جلسه تکریم و معارفه معاون آموزشی دانشکده بهداشت
  جلسه تکریم و معارفه معاون آموزشی دانشکده بهداشت

  روز شنبه 1401/03/28 جلسه  تودیع و معارفه معاون آموزشی دانشکده با حضور رئیس دانشکده بهداشت خانم دکتر مصطفوی، معاون آموزشی دانشکده آقای دکتر شهنازی، معاون آموزشی دانشکده تغذیه دکتر باقرنیا، مسئول دفترEDO دکتر نافذ ومدیران گروههای آموزشی برگزار گردید.

  در ابتدا دکتر مصطفوی از زحمات بیدریغ و سخت کوشی دکتر دهقان در دوران تصدی این معاونت خصوصا در دوران کرونا تقدیر و از آقای دکتر شهنازی به جهت قبول این مسئولیت تشکر نمودند .

  سپس با تقدیم لوح سپاس از فعالیتهای آقای دکتر دهقان تکریم به عمل آمد.

 • برگزاری نشست صمیمی با نمایندگان دانشجویان ارشد و دکتری
  برگزاری نشست صمیمی با نمایندگان دانشجویان ارشد و دکتری

  برگزاری نشست صمیمی با نمایندگان دانشجویان ارشد  و دکتری

  به مناسبت هفته آموزش روز سه شنبه 10/3/1401 با حضور دکتر مصطفوی ریاست دانشکده ،دکتر دهقان معاون آموزشی ،دکتر ابراهیمی معاون پژوهشی و مدیرا ن گروههای آموزشی مهندسی بهداشت حرفه ای،بهداشت محیط وآموزش بهداشت و ارتقاء سلامت ،نشستی با حضور نمایندگان دانشجویی کارشناسی ارشد و دکتری تمام رشته های دانشکده برگزار گردید.

 • گردهمایی به مناسبت هفته آموزش
  گردهمایی به مناسبت هفته آموزش

  گردهمایی به مناسبت هفته آموزش

  روز سه شنبه 10/3/1401 به مناسبت هفته آموزش مسئولان دانشکده و دانشجویان در محوطه دانشکده دور هم جمع شدند و با ایجاد جشنی از زحمات دست اندرکاران امر آموزش تجلیل و از افتخار آفرینان دانشجویی در کسب امتیاز در جشنواره البرز، رتبه های برتر کلاسی وپیشترفت های تحصیلی با اهدا لوح سپاس تقدیر بعمل آوردند.

 • تجلیل از کارمندان حوزه خدمات آموزشی دانشکده بهداشت
  تجلیل از کارمندان حوزه خدمات آموزشی دانشکده بهداشت

   

  تجلیل از کارمندان حوزه خدمات آموزشی دانشکده بهداشت

  به مناسبت هفته آموزش و تقدیر از زحمات پرسنل واحد آموزش دانشکده روز دوشنبه 9/3/1401 در دفتر ریاست دانشکده با حضور دکتر مصطفوی ،دکتر دهقان ، آقای علوی و پرسنل حوزه خدمات آموزشی تشکیل گردید.

 • افزایش فیلد تخصصی جدید برای کارآموزی دانشجویان کارشناسی مهندسی بهداشت حرفه ای و ایمنی کار
  افزایش فیلد تخصصی جدید برای کارآموزی دانشجویان کارشناسی مهندسی بهداشت حرفه ای و ایمنی کار

   

  باسمه تعالی

  افزایش فیلد تخصصی جدید برای کارآموزی دانشجویان کارشناسی مهندسی بهداشت حرفه ای و ایمنی کار

 • برگزاری جلسه ارتباط با صنعت
  برگزاری جلسه ارتباط با صنعت

   با توجه به اهداف دانشکده در راستای توسعه برنامه های ارتباط با صنعت و به منظور بررسی چالش ها و راهکارهای مناسب جهت حل موانع و توسعه برنامه ها، بنا بر دعوت صورت گرفته از معاون محترم تحقیقات و فناوری دانشگاه و مدیران حوزه ارتباط با صنعت دانشگاه، جلسه ای در تاریخ 07/03/1401 با حضور رئیس محترم ارتباط با صنعت دانشگاه جناب آقای دکتر صادقی، سرکار خانم دکتر زرگر خرازی مدیر محترم توسعه و فناوری، ریاست دانشکده، معاونین پژوهشی و آموزشی، مسئول دفتر ارتباط با صنعت دانشکده و مدیران گروه های آموزشی تشکیل شد و پیرامون مسائل مطروحه بحث و تبادل نظر صورت گرفت و مقرر گردید پس از تدوین صورتجلسه،

 • برگزاری جلسه هماهنگی امور فرهنگی

   

  در روز یکشنبه یکم خرداد جلسه ای با حضور ریاست دانشکده،معاونین دانشجویی و فرهنگی، اداری مالی و کارشناس محترم فرهنگی دانشگاه جهت هماهنگی امور مربوط به فعالیتهای فرهنگی و پوشش حرفه ای دانشجویان برگزار گردید.

 • مراسم بازنشستگی سرکار خانم عسگری کارمند دانشکده بهداشت
  مراسم بازنشستگی سرکار خانم عسگری کارمند دانشکده بهداشت

   

  مراسم بازنشستگی  سرکار خانم عسگری کارمند دانشکده بهداشت روز چهارشنبه 21 اردیبهشت ماه هم زمان با برگزاری مراسم هفته سلامت در محوطه دانشکده بهداشت برگزار گردید.

  در این مراسم ابتدا سرکار خانم دکتر مصطفوی ریاست دانشکده در پاسداشت خدمات سی ساله ایشان سخنانی را ایراد فرمودند و در ادامه خانم عسگری به بیان خاطرات و نکاتی در این خصوص پرداختند .

  در پایان به ایشان لوح سپاس و هدایایی که از طرف کارمندان و دوستان تدارک دیده شده بود تقدیم گردید.

 • برگزاری چهل و چهارمین جلسه شورای دانشکده بهداشت
  برگزاری چهل و چهارمین جلسه شورای دانشکده بهداشت

   

  چهل و چهارمین جلسه شورای دانشکده بهداشت روز شنبه 24 اردیبهشت  ماه 1401 در محل دفتر ریاست دانشکده برگزار شد.

   در این جلسه که با حضور ریاست ،معاونین آموزشی ،پژوهشی و مالی اداری ،مدیران گروههای آموزش بهداشت،اپیدمیوژی و آمار زیستی،مهندسی بهداشت محیط و مهندسی بهداشت حرفه ای ،مشاور رئیس در امور بین الملل و مسئول دفترEDO دانشکده تشکیل گرد ید موارد زیر مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

 • ارتقاء رتبه علمی از مرتبه استادیاری به دانشیاری
  ارتقاء رتبه علمی از مرتبه استادیاری به دانشیاری

   

  استاد گرامی آقای دکتر کریم ابراهیم پور با کمال مسرت ارتقاء رتبه علمی از مرتبه استادیاری به دانشیاری را به جنابعالی و گروه محترم مهندسی بهداشت محیط و دیگر اعضای محترم هیات علمی  و همکاران در دانشکده بهداشت  تبریک عرض نموده، توفیق روز افزون شما را در کسب درجات علمی و معنوی بالاتر از درگاه ایزدمنان خواستاریم

 • برگزاری ویژه برنامه های هفته سلامت در دانشکده بهداشت
  برگزاری ویژه برنامه های هفته سلامت در دانشکده بهداشت

  با توجه به آغاز هفته سلامت با محوریت شعار "سلامت ما، سلامت سیاره ما" که متضمن این است که بدون سلامتی محیط زیست و ساختار زندگی بشری نمی توان  سلامتی پایدار را برای نوع بشر انتظار داشت، برنامه هایی ویژه و متنوع در محوطه دانشکده بهداشت با مشارکت گروههای آموزشی مختلف طی روزهای شنبه و یکشنبه 17 و 18 اردیبهشت برگزار گردید.

 • گرامیداشت روز استاد
  گرامیداشت روز استاد

  به مناسبت شهادت آیت الله مطهری و روز استاد ریاست دانشکده ضمن حضور در دفتر اساتید و همچنین در حین برگزاری کلاسهای آموزشی با اهدای گل از اساتید معزز و کارشناسان محترم گروه های آموزشی دانشکده  تقدیر بعمل آوردند.

 • بزرگداشت روز جهانی بهداشت حرفه ای
  بزرگداشت روز جهانی بهداشت حرفه ای

  به مناسبت روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه ای روز شنبه 10/02/1401 مراسم جشنی با حضور اعضاء هیئت علمی و دانشجویان گروه مهندسی بهداشت حرفه ای دانشکده بهداشت برگزار گردید.

 • نشست صمیمی مسئولین دانشکده با نمایندگان دانشجویان دوره های کارشناسی
  نشست صمیمی مسئولین دانشکده بهداشت با نمایندگان دانشجویان کارشناسی

  روز چهارشنبه 1401/07/02 نشستی صمیمی در تالار میعاد با حضور ریاست ،معاونین و مدیران گروههای آموزشی دانشکده بهداشت با نمایندگان دانشجویان  کارشناسی دانشکده برگزار گردید.

 • برگزاری جشن عید نوروز و حلول ماه مبارک رمضان

   

  روز یکشنبه1401/01/14مصادف با شروع فعالیتهای آموزشی دانشکده بهداشت و همزمانی آن با شروع ماه پر فضیلت و مبارک رمضان ،اساتید ،کارکنان و دانشجویان با حضور در محوطه دانشکده عید نوروز و آغاز قرن جدید و حلول ماه ضیافت الهی را به همدیگر تبریک عرض نمودند.

 • جشن تولد 1188 سالگی منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج)
  جشن تولد 1188 سالگی منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج)

  برگزاری جشن به مناسبت ولادت باسعادت منجی عالم بشریت

  روز چهارشنبه 25/12/1400 در محوطه دانشکده بهداشت به مناسبت میلاد قائم آل محمد، حضرت حجه ابن الحسن صاحب العصر(عج) مراسم با شکوهی با حضور اساتید ،کارکنان و دانشجویان  برگزار گردید و با پخش مولودی از حضار پذیرایی بعمل آمد.

  روابط عمومی دانشکده بهداشت

 • برگزاری جلسه مشترک دانشکده های بهداشت و تغذیه
  جلسه مشترک دانشکده های بهداشت و تغذیه با حضور رؤساء و ...

  برگزاری جلسه مشترک دانشکده های بهداشت  و تغذیه

  در روز یکشنبه 22/12/1400 جلسه مشترک  دانشکده های بهداشت و تغذیه با حضور رؤساء، معاونین اداری مالی و تنی چند از اعضاء هیئت علمی دو دانشکده در خصوص استفاده از ظرفیت های موجود آزمایشگاهی در دفتر ریاست دانشکده برگزار گردید .

 • شورای دانشکده بهداشت
  شورای دانشکده بهداشت

  جلسه شورای دانشکده بهداشت روز شنبه مورخ 21 اسفند  ماه 1400 در محل دفتر ریاست دانشکده برگزار شد در این جلسه که با حضور ریاست ،معاونین ،مدیران گروههای و مسئول دفترEDO داانشکده تشکیل گردید موارد زیر مطرح و مورد بررسی قرار گرفت

 • برگزاری جشن اعیاد شعبانیه
  برگزاری جشن اعیاد شعبانیه

  برگزاری جشن اعیاد شعبانیه

  به مناسبت میلاد با سعادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع)،حضرت ابوالفضل العباس(ع) و حضرت سجاد (ع) مراسم جشنی روز یکشنبه 15/12/1400 با رعایت پروتکل های بهداشتی از ساعت 5/9 الی 10 صبح در محوطه دانشکده بهداشت برگزار گردید. در این مراسم که با حضور اساتید محترم ،کارمندان عزیز و دانشجویان گرامی همراه بود با پخش مولودی خوانی از حضار پذیرایی بعمل آمد.

 • برنامه فصل نو فصل نشاط علمی
  برنامه فصل نو فصل نشاط علمی

  به همت انجمنهای علمی دانشجویی گروههای آموزش بهداشت، ارتقاء سلامت و مهندسی بهداشت محیط همچنین معاونت دانشجویی فرهنگی دانشکده در تاریخ 1400/12/3 برنامه فصل نو  فصل نشاط علمی با حضور اساتید و دانشجویان و کارکنان از ساعت 10 الی 12 در فضای باز دانشکده با رعایت پروتکل های بهداشتی بترتیب زیر برگزار گردید .

 • بازدید مدیر خدمات پشتیبانی دانشگاه از دانشکده بهداشت
  بازدید مدیر خدمات پشتیبانی دانشگاه از دانشکده بهداشت

  در روز یکشنبه 24/11 1400 مدیر خدمات پشتیبانی دانشگاه از وضعیت ساختمانی دانشکده بازدید بعمل آورد و در پایان جلسه ای با مسئولین دانشکده در خصوص نحوه اقدامات بعدی جهت بازسازی موارد لازم تشکیل کردید. و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

 • برگزاری جشن میلاد در محوطه دانشکده بهداشت
  برگزاری جشن میلاد در محوطه دانشکده بهداشت

  به مناسبت میلاد پر برکت امیرالمومنین حضرت علی ابن ابیطالب و روز پدر مجلس جشنی در روز دوشنبه 25 بهمن در محوطه دانشکده بهداشت با رعایت پروتکلهای بهداشتی انجام شد.

  در این مراسم که با حضور با شکوه ریاست ،معاونین ،کارکنان و دانشجویان دانشکده های بهداشت و تغذیه انجام شد با پخش مولودی از حاضرین پذیرایی گردید.

 • برگزاری جشن انقلاب در طلیعه ایام الله دهه فجر
  برگزاری جشن انقلاب در طلیعه ایام الله دهه فجر

  برگزاری جشن انقلاب  در طلیعه ایام الله دهه فجر

  روز سه شنبه 19 بهمن ماه مصادف با روز نیروی هوایی در محوطه دانشکده بهداشت مجلس جشنی با حضور اساتید ،کارکنان و دانشجویان جهت یاد و خاطره آن دوران برگزار گردید. 

 • تقدیر و قدردانی از زحمات مهندس حسن زاده درحوزه معاونت اداری مالی دانشکده بهداشت

  جلسه تقدیر و قدردانی از زحمات مهندس حسن زاده

  جلسه تقدیر و قدردانی از زحمات مهندس حسن زاده در حوزه معاونت اداری مالی دانشکده بهداشت روز یک شنبه دهم بهمن ماه با حضور پرشورریاست،معاونین،اعضاء هیئت علمی و کارکنان دانشکده برگزار گردید.

  در این مراسم ابتدا خانم دکتر مصطفوی ریاست دانشکده در خصوص عملکرد و بازدهی معاونت امور مالی در طی سالهای گذشته به ایراد سخن پرداختند و از زحمات بی شائبه ایشان تقدیر نمودند.

  سپس جناب آقای مهندس حسن زاده با سخنانی از همراهی پرسنل در کسب موفقیت ها تجلیل نمودند.

 • ارتقای مرتبه علمی جناب آقای دکتر یعقوب حاجی زاده از مرتبه دانشیاری به استادی
    جناب آقای دکتر یعقوب حاجی زاده
  با کمال مسرت، ارتقای مرتبه علمی جنابعالی را از مرتبه دانشیاری به استادی تبریک عرض نموده، شادکامی، سلامت و توفیق روز افزون شما را در تمام عرصه های زندگی و موفقیت های علمی شما در کسب درجات علمی بالاتر از خداوند متعال خواستاریم.
 • برگزاری جشن ولادت حضرت زهرا(س) و روز مادر

  بمناسبت بیستم جمادی الثانی سالروز ولادت دخت نبوت،همسر ولایت و مادر امامت حضرت زهرا(ص) و همچنین گرامیداشت روز مادر مجلس  جشنی در روز یکشنبه سوم بهمن ماه در محوطه دانشکده با حضور اساتید معزز،کارکنان خدوم و دانشجویان گرامی برگزار گردید و در پایان مراسم از رتبه آوران دانشکده در جشنواره نوبل ایرانی البرز،ششمین جشنواره قران و عترت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و دانشجویان برتر کمیته پژوهشی  دانشکده تجلیل بعمل آمد.

 • جلسه مشترک گروه مهندسی بهداشت حرفه ای با شرکت گیتی پسند
  جلسه مشترک گروه مهندسی بهداشت حرفه ای با شرکت گیتی پسند

  جلسه مشترک گروه مهندسی بهداشت حرفه ای با شرکت گیتی پسند

 • چهل و دومین جلسه شورای دانشکده بهداشت
  چهل و دومین جلسه شورای دانشکده بهداشت

  چهل و دومین جلسه شورای دانشکده بهداشت با حضور ریاست، معاونین ،مدیران گروهها ، مسئول دفتر ارتباط با صنعت دانشکده ،مشاور رییس دنشکده در امور بین الملل و مسئول کمیته تحول و نوآوری در آموزش دانشکده با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی روز شنبه 2/11/1400 در دفتر ریاست دانشکده برگزار شد .

  در این جلسه موضوعات زیر مطرح و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

  - گزارش وضعیت پیشرفت برنامه های عملیاتی گروه های آموزشی و میزان تحقق اهداف

  - بررسی وضعیت موجود حوزه های پژوهشی، آموزشی، اداری و مالی از نظر میزان تحقق اهداف

 • برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش
  نمایشگاه هفته پژوهش در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه 24 و 25 آذرماه

  برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش

  به مناسبت هفته پژوهش در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه 24 و 25 آذرماه نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی اثرگذار و فناورانه دانشکده بهداشت در مرکز همایشهای بین المللی دانشگاه برگزار گردید.

  در این نمایشگاه که با استقبال پرشوری همراه شد دکتر شیرانی ریاست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی اصفهان و هیآت همراه ،دکتر هرسیچ سرپرست دانشگاه اصفهان ،دکتر خضری معاون پژوهشی استاندار اصفهان، آقای دکتر سیاوش معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه و جمع کثیری از اساتید ،دانشجویان وعلاقمندان حوزه پژوهش از این غرفه بازدید نمودند.

 • دانشجویان و کارمندان دانشکده در جشنواره فرهنگی هنری قرآنی هدهد خوش درخشیدند
  دانشجویان وکارمندان دانشکده در جشنواره فرهنگی هنری قرآنی هدهد خوش درخشیدند
   کسب 5 رتبه برتر دررشته های مختلف بخش آوایی جشنواره هدهد در آذر ماه 1400  توسط دانشجویان و کارمندان دانشکده ضمن عرض تبریک به رتبه آوران ،آرزوی توفیق روز افزون برای آنها داریم                                         معاونت دانشجویی فرهنگی دانشکده بهداشت          

  دانشکده

 • وبینار هم اندیشی برای تحلیل چالش های مرتبط با تردید در واکسیناسیون کووید -19
  وبینار هم اندیشی برای تحلیل چالش های مرتبط با تردید در واکسیناسیون کووید -19

  در این وبینارکه روز چهارشنبه 19 آذر با همکاری معاونت محترم بهداشتی آقای دکتر امین، و مسئول بیماریهای واگیر مرکز بهداشت استان آقای دکتر فدایی و چند تن از اساتید گروه آموزش بهداشت و ارتقای سلامت دانشکده بهداشت برگزار شد‌،در ابتدا دکتر امین نسبت به ارایه آماری از وضعیت بیماری کرونا در استان، و روند واکسیناسیون در استان پرداختند.

 • وبینارجلسات کارگزاری دانش
  وبینارجلسات کارگزاری دانش

  به مناسبت هفته  پژوهش وبینارجلسات کارگزاری دانش: ضرورتها و چالش ها ساعت۱۰_۸ دوشنبه  توسط دکتر محمدرضا سلیمانی عضو هیات علمی دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی دکتر افشین ابراهیمی، دکتر  فرشته زمانی و دکتر آسیه پیرزاده اعضا هیات علمی گروههای مهندسی بهداشت محیط و آموزش بهداشت و ارتقا سلامت دانشکده بهداشت برگزار گردید.

 • برگزاری وبینار نگاهی به پژوهشهای جدید به مناسبت هفته پژوهش
  برگزاری وبینار نگاهی به پژوهشهای جدید به مناسبت هفته پژوهش

  برگزاری وبینار نگاهی به پژوهشهای جدید به مناسبت هفته پژوهش

 • مراسم تودیع و معارفه ریاست دانشکده بهداشت
  مراسم تودیع و معارفه ریاست دانشکده بهداشت

  روز شنبه ششم آذرماه مراسم تکریم و قدردانی ازآقای دکتر مراثی ومعارفه خانم دکتر مصطفوی روسای اسبق و فعلی دانشکده بهداشت در تالار میعاد برگزار گردید.

  در این مراسم که با حضور ریاست دانشگاه آقای دکتر شیرانی ،معاون آموزشی دانشگاه آقای دکتر صبری ،معاون بهداشتی و رییس مرکز بهداشت استان آقای دکتر امین ،رییس دفتر و مسئول روابط عمومی دانشگاه آقای دکتر سلطانیان ،اعضاء هیئت علمی و کارکنان دانشکده بهداشت همراه بود ابتدا دکتر مراثی به ارائه گزارش در خصوص فعالیتهای انجام شده در دوران تصدی خویش پرداختند.

 • جناب آقای دکتر مرآثی ریاست اسبق دانشکده بهداشت طی ارسال نامه ای از همکاران، معاونین و مجموعه علوم پزشکی تقدیر و تشکر نمودند

   

   

  بنام خداوند جان و خرد

   

  سلام و ادب و احترام خدمت همکاران عزیزهیات علمی، کارکنان، بازنشستگان و دانشجویان گرامی

 • انتصاب ریاست دانشکده بهداشت
  انتصاب سرکار خانم دکتر فیروزه مصطفوی به ریاست دانشکده بهداشت

  بر اساس حکمی از سوی دکتر شاهین شیرانی سرپرست دانشگاه، دکتر فیروزه مصطفوی استاد دانشکده بهداشت، به عنوان رییس دانشکده بهداشت منصوب گردید.

  همچنین در این حکم از زحمات دکتر مرآثی در مدت زمان تصدی این مسئولیت قدردانی شد.

  متن این حکم به شرح زیر می باشد:

   

  خانم دکتر مصطفوی

   

 • پیش‌بینی پیک ششم کرونا در بهمن ماه/موج بدتری در پیش است
  پیش‌بینی پیک ششم کرونا در بهمن ماه/موج بدتری در پیش است

   

   تصمیم به بازگشایی تجمعات و مراکز آموزشی نشان می‌دهد ماهیت کرونا را نشناخته‌ایم و هنوز فکر می‌کنیم شیب‌های نزولی، نشان‌دهنده کنترل بیماری است، در حالی‌ که این اشتباه استراتژیک بزرگی است. سابقه و روند بیماری و سازوکارهایی که در ارتباط با واکسیناسیون و رعایت پروتکل‌های بهداشتی وجود دارد به‌وضوح قطعی است که در نیمه اول بهمن شاهد پیک ششم کرونا خواهیم بود، درحالی‌که این بار بیشتر افراد جوان و کم سن و سال را درگیر می کند.

 • سرکار خانم دکتر آسیه پیرزاده عضو هیئت علمی گروه آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت، ارتقاء سرکارعالی از مرتبه علمی استادیاری به دانشیاری که نشان از توانمندی، شایستگی ها و تجارب ارزشمند علمی شما می باشد را تبریک عرض می نمائیم.
  ارتقاء مرتبه علمی استادیاری به دانشیاری سرکار خانم دکتر آسیه پیرزاده عضو هیات علمی گروه آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت در ششصد و چهل و ششمین جلسه هیات ممیزه دانشگاه

  سرکار خانم دکتر آسیه پیرزاده ارتقاء مرتبه علمی استادیاری به دانشیاری که نشان از توانمندی، شایستگی ها و تجارب ارزشمند علمی و اجرائی شما می باشد را تبریک عرض می نمائیم. و موفقیت روزافزون سرکارعالی را از درگاه خداوند متعال خواستاریم.

   

 • چهل و یکمین شورای دانشکده بهداشت
  چهل و یکمین شورای دانشکده بهداشت

  چهل و یکمین جلسه شورای دانشکده بهداشت با حضور ریاست، معاونین ،مدیران گروهها ،رئیس مرکز تحقیقات محیط زیست و مسئول دفتر ارتباط با صنعت دانشکده با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی روز شنبه 1400/08/15 در دفتر ریاست دانشکده برگزار شد .

  در این جلسه موضوعات زیر مطرح و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

   

  1- طرح نامه شماره 12/12/696/پ مورخ 1400/07/28درخصوص تدوین درسنامه جامع کارآموزی درعرصه رشته بهداشت عمومی توسط خانم دکترمصطفوی

 • دفاع پایان نامه دکتری آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت خانم دکتر فاطمه رئیسی دهکردی
  دفاع پایان نامه دکتری آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت خانم دکتر فاطمه رئیسی دهکردی

  خانم دکتر فاطمه رییسی دهکردی از پایان نامه خود با عنوان " استخراج نظریه سالمندی فعال، مقایسه آن با نظریه شناختی اجتماعی، روا سازی الگوی تبیینی و ابزار سنجش راهبردهای آن در سالمندان شهر اصفهان " با راهنمایی دکتر احمد علی اسلامی و مشاوره دکتر حسین مطلبی و دکتر فرشته زمانی دفاع نمودند.

 • مقدم دانشجویان جدیدالورود را گرامی میداریم
  آشنایی با فرایند ثبت نام و سامانه های آموزش مجازی
  • جهت آشنایی با فرایند ثبت نام و سامانه های آموزش مجازی به لیک زیر مراجعه فرمایید.

            Edu.mui.ac.ir/fa/node/1978

   

  • زمان برگزاری وبینارهای آموزشی انلاین متعاقبا از طریق همین سایت اعلام میگردد.
 • دفاع پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی بهداشت محیط خانم منا حسینی

  دفاع پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی بهداشت محیط

  خانم منا حسینی در روز دوشنبه 29/6/1400 از پایان نامه خود با عنوان " کمی سازی مقدار آدنوویروس های عامل گاستروآنتریت در پساب فاضلاب شهری به منظور بررسی خطر میکروبی در مصرف‌کنندگان سبزیجات آبیاری شده با پساب فاضلاب "به راهنمایی دکتر مهناز نیک آیین  و با مشاوره مهندس حسن زاده دفاع کردند.

  چکیده

 • دفاع پایان نامه کارشناسی ارشد آمار خانم سهیلا جلالی در روز دوشنبه 29/6/1400

  دفاع پایان نامه کارشناسی ارشد آمار

  خانم سهیلا جلالی در روز دوشنبه 29/6/1400 از پایان نامه خود با عنوان "کاربرد مدل‌های بقا با پیشگوهای وابسته به زمان و رویکرد بیزی آنها در بررسی اثر ذرات معلق با قطر کمتر از 5/2 میکرومتر در بروز بیماری‌های قلبی-عروقی در یک کوهورت مبتنی بر جمعیت در اصفهان "به راهنمایی دکتر مرجان منصوریان  و با مشاوره اساتید دکتر نضال صرافزادگان ،دکتر مهدی مومنی ودکتر نوشین محمدی فرد دفاع کردند.

  چکیده

 • دفاع پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی بهداشت محیط خانم سپیده صادقی با عنوان " ارزیابی خطرکمی میکروبی استفاده از کمپوست مواد زائد جامد شهری در پارک­های عمومی "

  دفاع پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی بهداشت محیط

  خانم سپیده صادقی در روز دوشنبه 29/6/1400 از پایان نامه خود با عنوان " ارزیابی خطرکمی میکروبی استفاده از کمپوست مواد زائد جامد شهری در پارک­های عمومی "به راهنمایی دکتر مهناز نیک آیین  و با مشاوره اساتید دکتر فرزانه محمدی و دکتر امیر حسین نافذ دفاع کردند.

  عنوان:

  چکیده

 • موفقیت سرکار خانم مریم مرادنیا و سرکار خانم ملیحه موذنی دانشجویان مقطع دکتری رشته مهندسی بهداشت محیط

  موفقیت سرکار خانم  مریم مرادنیا وسرکار خانم  ملیحه موذنی دانشجویان  مقطع دکتری رشته مهندسی بهداشت محیط در کسب جایزه ارزشمند پنجاه و نهمین دوره جایزه بنیاد ملی البرز معروف به جایزه "نوبل ایرانی" را خدمت این عزیزان و جامعه علمی، دانشگاهی کشور تبریک عرض می نماییم.

  توفیق روز افزون این عزیزان را در پیشبرد اهداف نظام  مقدس جمهوری اسلامی  از درگاه خداوند متعال خواستاریم.

   

 • دفاع پایان نامه دکتری آموزش بهداشت وارتقاء سلامت خانم دکتر هاجر رضایی از پایان نامه

  دفاع پایان نامه دکتری آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت

  در روز دوشنبه 22 شهریور خانم دکتر هاجر رضایی از پایان نامه خود با عنوان "طراحی و اثربخشی مداخله شناختی، رفتاری و اجتماعی بر پیشگیری از مصرف سیگار(CIPS) در نوجوانان (19-15سال) شهر پیربکران : یک مطالعه ترکیبی اجتماع محور" با راهنمایی اساتید دکتر احمد علی اسلامی و دکتر مریم عمیدی مظاهری و همچنین مشاوره دکترمجید رحیمی ودکتر زهره فتحیان دفاع نمودند.

   

  چکیده

  مقدمه:

 • قابل توجه دانشجویان ترم آخر و فارغ التحصیلان جهت آگاهی از مراحل فراغت از تحصیل

  قابل توجه دانشجویان ترم آخر و فارغ التحصیلان

  جهت آگاهی از مراحل فراغت از تحصیل به سایت

  http://medicalportl.behdasht.gov.ir/medicalportal/TG.aspx

  مراجعه نمایند. جهت اطلاعات بیشتر فایل پیوست را مطالعه نمایید

 • دفاع از پایان نامه خانم شهلا یوسف نژاد دانشجوی ارشد اپیدمیولوژی

  جلسه دفاع از پایان نامه خانم شهلا یوسف نژاد دانشجوی ارشد اپیدمیولوژی تحت عنوان:" بررسی شیوع افسردگی و اضطراب  و تعیین زیر گروه های افسردگی و اضطراب بر اساس تحلیل کلاس پنهان در دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در سال 97-1396"  روز چهارشنبه مورخ 17/6/1400  ساعت30: 10  بصورت آنلاین در  سالن کنفرانس زنده یاد سرکار خانم دکتر محمد زاده  برگزار شد.

 • جلسه دفاع از پايان‌نامه سرکار خانم لیلا کریمی دانشجوی کارشناسی ارشد آمار زیستی

  دفاع  پايان‌نامه  کارشناسی ارشد آمار زیستی

  جلسه دفاع از پايان‌نامه سرکار خانم لیلا کریمی دانشجوی کارشناسی ارشد آمار زیستی ، تحت عنوان

  " بکارگیری مدل کریگینگ فضایی – زمانی چند متغیره در تحلیل پراکندگی آلاینده های PM2.5  و  PM10 در شهر اصفهان

 • قابل توجه دانشجویان میهمانی که فرم دروس پیشنهادی از دانشگاه مبداء را ندارند

  قابل توجه دانشجویان میهمان

  دانشجویان میهمانی که فرم دروس پیشنهادی از دانشگاه مبداء را ندارند فرم تعهدنامه پیوست را تکمیل و امضاء نموده و تا قبل از حذف و اضافه به آدرس : اصفهان خیابان هزارجریب دانشگاه علوم پزشکی اصفهان دانشکده بهداشت اداره آموزش کد پستی  81746-73461 ارسال نمایند. در صورت عدم ارسال به موقع امکان ارائه دروس به ایشان وجود ندارد.

  فایلهای ضمیمه:

  فایل 1

  فایل 2

 • ﺍﺭﮔﻮﻧﻮﻣﯽ ﻭ ﺭﯾﺴﮏ ﻓﺎﮐﺘﻮﺭﻫﺎﯼ ﺍﺳﮑﻠﺘﯽ ﻋﻀﻼﻧﯽ ﺩﺭ ﺩﻭﺭﮐﺎﺭﯼ، ﮐﺎﺭِ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﻭ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩه ﺍﺯ Portable Information Devices

  سه شنبه چهارم آذر سال 1399 وبینار بررسی ﺍﺭﮔﻮﻧﻮﻣﯽ ﻭ ﺭﯾﺴﮏ ﻓﺎﮐﺘﻮﺭﻫﺎﯼ ﺍﺳﮑﻠﺘﯽ ﻋﻀﻼﻧﯽ ﺩﺭ ﺩﻭﺭﮐﺎﺭﯼ، ﮐﺎﺭِ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﻭ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩه ﺍﺯ Portable Information Devices  به همت و همکاری معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه ، برخی از اساتید دانشکده های بهداشت،پزشکی،داروسازی ،مرکز تحقیقات در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار شد.

 • وبینار آموزش بهداشت وارتقاء سلامت محله محور در پیشگیری کووید ۱۹

  ‌به همت معاونت پژوهشی دانشکده بهداشت و همکاری معاونت تحقیقات و فن آوری دانشگاه وبینار آموزش بهداشت وارتقاء سلامت محله محور در پیشگیری کووید ۱۹ در آذر سال 1399 توسط اعضاء هیأت علمی گروه آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت دکتر فتحیان ، دکتر زمانی دکتر شهنازی و دکتر رحیمی و مدیر امور اجتماعی و مشارکت های مردمی شهرداری اصفهان و حضور پر شور اعضاء هیأت علمی، محققین و کارشناسان پژوهشی برگزار گردید. 

 • وبینار بررسی وضعیت لیشمانیازیس دراستان اصفهان

  در آذر سال 1399 وبینار بررسی وضعیت لیشمانیازیس در استان اصفهان به همت و همکاری معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه ، برخی از اساتید دانشکده های بهداشت،پزشکی،داروسازی ،مرکز تحقیقات پوست وسالک و واحد بیماریهای غیر واگیر معاونت بهداشتی استان در تالار حکمت برگزار گردید .

 • کسب رتبه در جشنواره ملی رسانه و نشریات دانشجویی دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور

  کسب رتبه در جشنواره ملی رسانه و نشریات دانشجویی دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور

   

  سرکار خانم فاطمه سیستانی دانشجوی رشته بهداشت عمومی در نشریه عینک دودی ،حائز رتبه دوم بخش نشریه برتر چند رسانه ای در جشنواره ملی رسانه و نشریات دانشجویی دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور گردیده اند ،لذا این موفقیت را به ایشان و گروه آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت تبریک عرض مینماییم.

 • چهلمین شورای دانشکده بهداشت
   

  روز شنبه هشتم خرداد شورای دانشکده به صورت حضوری و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی با حضور دکتر حسینی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه ،دکتر عقدک مسئول دفتر مشاوره دانشگاه،ریاست دانشکده،معاونین،مدیران گروهها ،مسئول محترم دفتر EDO دانشکده، رئیس محترم مرکز تحقیقات محیط زیست، مسئول محترم دفتر ارتباط با صنعت دانشکده ،دبیر محترم کمیته تحول و نوآوری آموزش در دانشکده و مشاور محترم رئیس دانشکده در امور بین الملل برگزار گردید.

  در این جلسه موارد زیر مطرح و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

 • دفاع پایان نامه کارشناس ارشد آمار زیستی
   

  در تاریخ ۳۰خرداد ماه ۱۴۰۰سرکار خانم پریسا ذاکری از پایان نامه خود  با عنوان" کاربرد درخت‌های کلاس پنهان مدل‎های رشد در بررسی روند تغییرات شاخص‌های چربی وقند خون بیماران پره ‌دیابتی وکلاس‌بندی آن‌ها"به راهنمایی دکتر آوات فیضی و مشاوره دکترمسعود امینی ودکتر

 • دفاع پايان‌نامه کارشناسی ارشد مهندسی بهداشت محیط
     

  جلسه دفاع از پايان‌نامه سرکار خانم مهسا خواجه دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی بهداشت محیط، تحت عنوان "بررسی  راندمان حذف آتنولول از محلول‌های آبی توسط فرایند کاویتاسیون هیدرودینامیکی" به راهنمایی جناب آقای دکتر علی فاتحی زاده و مشاوره جناب آقای دکتر محمدمهدی امین، در روز دوشنبه ۳۱خرداد۱۴۰۰ در دفتر گروه مهندسی بهداشت محیط برگزار شد.

  چکيده:

 • گزارش کامل همه گیری کووید ۱۹ استان اصفهان

  گزارش وضعیت اپیدمی کورونا ویروس در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان 

  فایل‌هاي ضميمه: 

   

  PDF icon isfahanreport.‎990915.pdf

   

 • قابل توجه دانشجویان گرامی مقطع phD
   

  نشست صمیمی دانشجویان مقطع دکترای تخصصی

  با مسئولین محترم  دانشکده بهداشت در خصوص بررسی

  مسائل آموزشی، پژوهشی و فرهنگی رفاهی دانشجویان

  به صورت غیر حضوری

  زمان ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳ الی ۳۰/۱۴

  لینک  جلسه  https://eclass.mui.ac.ir/b/jxu-2k7-y6z

 • ارائه آخرین دستاوردهای اختلال تکاملی زبان در یک سمپوزیوم بین‌المللی

  دبیر علمی- اجرایی سمپوزیوم بین‌المللی اختلال تکاملی زبان از برگزاری این سمپوزیوم علمی در قالب وبینار به منظور آگاهی بخشی افراد از این اختلال خبر داد.

  دکتر یلدا کاظمی در گفت‌وگویی با اعلام این خبر، اظهار کرد: سمپوزیوم علمی اختلال تکاملی زبان برای نخستین بار در کشور به همت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، به منظور آگاهی بخشی جامعه از این اختلال شایع در میان کودکان و همچنین ارائه آخرین دستاوردهای علمی از این اختلال از عصر روز چهارشنبه 23 مهرماه، بصورت وبینار برگزار می گردد.

 • برگزاری هجدهمین نشست کمیته اطلاع رسانی ستاد پیشگیری و مدیریت مقابله با ویروس کرونا

  هجدهمین نشست کمیته اطلاع رسانی ستاد پیشگیری و مدیریت مقابله با ویروس کرونا با حضور قائم مقام صداوسیمای مرکزاصفهان و اعضای عضو این ستاد، یکشنبه ۲۰ مهرماه، در سالن جلسات مرکز اصفهان برگزار شد.

 • تمدید محدودیت‌های کرونایی استان اصفهان تا ۲۵ مهرماه

  سخنگوی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در اصفهان گفت: با توجه به تفویض اختیار ستاد ملی کرونا به ستاد استانی، محدودیت‌های مقابله با کرونا در استان اصفهان یک هفته تمدید شد.

  وی افزود: برنامه آموزش در مدارس، آموزشگاه‌های فنی حرفه‌ای، خصوصی، زبان‌سراها و کتابخانه‌ها از نوزدهم مهر ماه به مدت یک هفته دیگر به صورت غیرحضوری خواهد بود و همچنین مراسم نماز جمعه نیز در تمام شهرستان‌های استان برگزار نخواهد شد.

 • آغاز پذیرش بیماران کرونایی در بیمارستان های خصوصی اصفهان از 20 مهرماه

  بیمارستان‌های خصوصی و خیریه اصفهان هم به علت افزایش آمار بیماران کرونایی و جوابگو نبودن ظرفیت مراکز درمانی دولتی، پذیرش می‌کنند.

 • مناسبت روز

  عید غدیر خم مبارک